Jarkko pudotti tänään Markon. Vielä kun seuraavaksi putoaa heini niin eipä ole enää mielenkiitoa ohjelmaan.
Ahti pudotti sen, mikäsenniminyton, savenvalaja/taiteilija/soittomiehen. Riitaisa riikka jatkaa ankkurissa joten heidän pelinsä on pelattu ja tappio häämöttää.
Ahti pudotti sen, mikäsenniminyton, savenvalaja/taiteilija/soittomiehen. Riitaisa riikka jatkaa ankkurissa joten heidän pelinsä on pelattu ja tappio häämöttää.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Älä puhu puppua, mistä tämä varma tieto on peräisin? Ei ainakaan livekameroitten kautta, koska mtv on kerrankin aikaansa edellä ja kamerat on ollut kiinni jo hyvissä ajoin.
Niin mikä sun tietolähteesi on vai oletko satu-setä/täti???
:) :)
vinkeet sivut. näyttää ihan viestiltäsi tällä saitilla mutta tulee sinistä linkin päälle. mahtavaa!
Mistä sun tietos on peräisin. Oletko sä se kameranainen sielt saarelt. Hyi häpeä... kun kerrot etukäteen mitä on tapahtunut.
Arvasin aika hyvin vai mitä olet mieltä :)
Mielenkiinto olisi säilybnyt, jos se olisi lähtenyt, mutta voi kakka. Ahti petti ja Ahti vielä lähtee. Haista housunpuntti Ahti!