Missähän on tumma,parrakas mies? Katseet kohtasi..Näin sinut seuraavana lauantaina Gloriassa. Jäit mieleeni..
Albatrossi 2.7
D&G
28474
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
voisinpa hyvinkin sopia kuvaukseesi.. ja Gloriassa tuli kans käytyä viikon päästä :) tiedä sitten olenko etsimäsi henkilö, kun albatrossissakin tuli pikapikaa piipahdettua vain ja en äkkiseltään muista sieltä katsekontaktia...johtuisko illan mittaan nautituista aperitiiveista kenties :(
En tiedä mut se mies moikkas mua kun tulin Gloriaan sisälle:))
Kuvailisitko tarkemmin sitä miestä!??
:) :)
Hyvän näköinen parrakas mies;)) Oli kai muutaman kaverinsa kanssa.
Hmmm..sopis muhun kyl..millaiset vaatteet pääl sillä hetkel??
Gloriassa tais olla jotain vaaleeta vaatetta jos nyt oikein muistan...näin sen miehen terassilla...
Vaaleaa pellava paita ja housutko???Jos,ni sit se olen minä..jos taas ei,ni sit olen pahoillani ja kateellinen sille,joka se oli..:(.... Kiitos kuitenkin..:)
Saatatpa ollakkin oikee ihminen ketä kaipailen...kopautan olkapäälle ens kerralla kun näen niin katotaa oletko se sinä;))
:) :) Näin teemme!!..:)
Niin Sinäkö se oot?? Gloria la ilta ?
Minähän se olen:)) Mut sinäkö se oletkin?? Kuinka löydän sut????
Ilmeisesti löysit kohtees..:)???
Lähtisinkö tänään cloriaan kurkkii,,;)??!!
Ei ole löytynyt vielä mutta ehkä jo tänä iltana löytyy.... Gloriassa tavataan...
???? Kuin kävi????
Saitko laulaa.."sinäkö se oot"...:) :)?
En saanut laulaa kun en lähtenykään mihinkään.Mut milloin saan sulle laulaa ett "sinäkö se ootkin"???
EIM MISSÄN
Löytyikö oikea?? Utelias...
On tainnut löytyä,kun ei kerkee edes foorumille..:)
Harmi..mukava ois tietää..?
Nyt tiedät ettei ole löytynyt:(( Mut ehkä vielä joskus löydän ...lomalla aikaa etsiä sua;)
Tiedätkö..on sellanen tunne,että se en ole kuiteskaan minä,vaik toivoisin..:(
cloriassa kyl käyn,mut mut.No,siellä näät...joku pe-la?? ja on eräs paikka,mis näkisit ihan arkenakin,jos vain......!!??
mutta Onnea sinulle!!...:)
Ei voi tietää ennenkuin näkee mut luultavasti näin on jos sä et edes muista moikannees mua Gloriassa... Missä arkena?? Olisin vähän utelias!!!
Hmmm...vaik torilla.?! Kyl minä muistan,että moikasin naisihmistä..syytä en tiedä,miksi moikkasin??!! Sokaisiko kauneus,vai olikko niskan pakko liike,,;)?!
Ja utelias minäkin olen..eihän koskaan tiedä,mitä tuttavuudesta kehittyy??
Eli kuin teemme...punainen neilikkako kummallekkin rintaan..:) ja koska??
Jaapa jaa..kai sä itse tiedät kumpi oli??? Ei neilikkaa.. vaikka keskiviikkona.Mä kyllä tunnen sut jos olet ihminen ketä haen.
Niin ja ehkä voisit kuvailla mimmosta naista moikkasit???
No kauneus oli hänessä.:) siks moikkasin..:)
Ristiverinen,enempi vaaleaa,ku tummaa.. nopea liikkeinen söpöläinen..ja oven siinä edessä..sisäpuolella..!
Hmmm..vaatetus hiukan hakusessa..olikohan jakku??.
sais kelattua selvenmäks tota muistia..:(
Ai KE viikko..monelta? Mut haluan myös nähdä sinut,enkä sillai,että kurkit jostain piilosta..:)
Ja vielä se,että komeudestani en tiä,mut muut kuvaukset sopi,ja ajankohdat..
Mä en taida olla se ketä olet moikannut. Ei oikeen kuvaus sovi minuun muuten kuin että olen nopea liikkeissäni:) Ja tää mies oli terassilla kun tulin Gloriaan. Mut voidaanhan me kattoo mitä vastaan tulee... ilmota paikka ja aika.
Hmmm..heti ilmoitan,kun tilanne rauhoittuu..!! Odotan mielenkiinnolla..:)
Tehdään niin..