Keskusta ja intimiteetti

En ole muuten yhdenkään keskustalaisen alastonkuvaa täällä nähnyt.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Annukka?

Äänestä
  • näky muutaki ku karvat

    Äänestä

niitä vanhoja akkoja ja äijän kääkkiä viitsisi etes katsoa naamatkin ovat ,kun petolinnun perse ja perse,kun vetelä lehmän paska

Äänestä

Eikä kukaan ole saanut kuvat meitä,kun Juhakossi on pumpannut minua perseeseen.Pidämme tiukasti intimiteetistämme kiinni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kapt evp kirjoitti:

En ole muuten yhdenkään keskustalaisen alastonkuvaa täällä nähnyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu