Minun vaimon kroppa jännittyy, hän puristaa minua todella kovaa itseään vasten ja sitten huutaa ja rentoutuu. Alapää rentoutuu ja sen kyllä huomaa. Joskus hän nauraa melulleen.
Orgasmin aikana hän nauttii suunnattomasti, jos hänen rintoja hipelöi. Tosin on vähän hankala hipelöidä, kun ei saa käsiä meidän väliin.
Lähes poikkeuksetta vaimoni saa orgasmin, joskus kaksikin, kun osaan viedä hänet uudestaan huipulle. Ennätys on kolme orgasmia. Yhteensä siis neljä orgasmia yhdellä rakastelukerralla. :) Jos orkkua ei tule, vaimoni haluaa melko pian uudestaan. Hän sanoo, ettei ilman orkkua tule kunnon tyydytystä.
Nykyisin vaimoni haluaa olla alla selällään, mutta orgasmin hän saa myös päälläni tai tullessani takaapäin, kun vaimo on vatsallaan. Tässä asennossa hänen lantio ja pakarat vatkaavat hullunlailla. Varminta on viedä käsi vaimon vatsan alle ja hiplata klitorista samalla, kun työntää takaapäin.
Ihmettelen miten orgasmikyvyttömät naiset saavat itsensä tyytyväiseksi...?
Kertokaapas, isät, minkälainen orgasmi teidän mammalla on?
Orgasmin aikana hän nauttii suunnattomasti, jos hänen rintoja hipelöi. Tosin on vähän hankala hipelöidä, kun ei saa käsiä meidän väliin.
Lähes poikkeuksetta vaimoni saa orgasmin, joskus kaksikin, kun osaan viedä hänet uudestaan huipulle. Ennätys on kolme orgasmia. Yhteensä siis neljä orgasmia yhdellä rakastelukerralla. :) Jos orkkua ei tule, vaimoni haluaa melko pian uudestaan. Hän sanoo, ettei ilman orkkua tule kunnon tyydytystä.
Nykyisin vaimoni haluaa olla alla selällään, mutta orgasmin hän saa myös päälläni tai tullessani takaapäin, kun vaimo on vatsallaan. Tässä asennossa hänen lantio ja pakarat vatkaavat hullunlailla. Varminta on viedä käsi vaimon vatsan alle ja hiplata klitorista samalla, kun työntää takaapäin.
Ihmettelen miten orgasmikyvyttömät naiset saavat itsensä tyytyväiseksi...?
Kertokaapas, isät, minkälainen orgasmi teidän mammalla on?
Vastaukset 11
Vanhimmat
joo ja sitten heräsit ja äästit kissan ulos eikö?
eukkos osaa näytellä mieliksesi;)
miksi joillekin ihmisille sellainen asia kuin naisen orgasmi on jotenkin näin vaikea hyväksy? ihan luonnollinen (ja iiiiihana sellainen) ilmiöhän tuo naisenkin laukeaminen on. en pysty edes kuvittelemaan sekstaavani ilman orkkua.
Ei se minulle mikään vaikea hyväksyä, kun oma naiseni saa orkut 99% varmuudella aina kun uikotan sitä.
Mutta tilastoja lukemalla voin sanoa sen, että 40% naisista saa yliäätään orkun -siis maailmassa, ja nekään ei todellakaan saa aina. 60% ei siis saa arkkua koskaan.
Luuletko nyt saatana että uskon, että olisit täällä asiaa mainostamassa jos se niin olisi? Miksi helvetissä sinulla olisi tarve todistella jotakin täällä näille ihmisille?
Uskon kuule että asia on niin, että se sun pullukkas teeskentelee ja sinäkin sen tiedät, mutta haluaisit uskoa että se olisi oikea orkku ja että teillä menisi hyvin.
Moni löhäperse teeskentelee ja antaa kaikenmaailman nyrkkinainteja harrastaa isoihin venyneisiin paikkoihinsa. Mutta niillä on itseluottamus hukassa ja seksuaalisuus kopioitu pokeleffoista, joissa akka huutaa kuin sikaa tapettaisiin, kuten miesten omiin fantasioihin kuuluu, jos pornoa liian vakavasti katsoo.
Katsoppa Alaston Suomen filkkoja...voi voi, ei voi kun ottaa osaa.
-Mutta et sinä täällä kailottaisi jos teillä olisi hyvä seksielämä.
Heh...vähä kirjoitusvirheitä. Näppis paskana, pitäis viedä huoltoon:)
-Mitä lie maksaa?
Joo taas tulee kuraa niskaan kun täällä äiti vastaa, mutta kerronpa kuitenkin: En ole koskaan miehen (tai naisen) kanssa saanut orgasmia. Osunut kohdalle ilmeisen laiskoja miehiä, joilla ei kärsivällisyys, kyvyt tai halukkuus ja viitseliäisyys riitä minun tyydyttämiseen. Nykyinen aviomieheni ja lasten isä on myös valitettavasti tällainen "laiska" tapaus, ja hänelle oma nautinto on selkeästi tärkeämpi.
En ole kuitenkaan orgasmikyvytön, koska omin avuin onnistuu parissa minuutissa. Tosin samalla keinolla tuskin miehen kanssa onnistuukaan, koska asento ja tapa on melko erikoinen ja hankala toisen kanssa toteuttaa =)
Kyllähän tämä tylsää on välillä kun ei orgasmia miehen kanssa saa, mutta omin avuin sitten mielikuvitus lentää senkin edestä...
Minun vaimoa ei tarvitse höylätä tai jyskyttää orgasmin saadakseen, vaan tietty rytmitys ensin emättimen suulla, josta sitten syvemmälle sellaista lyhyttä työntämistä tekemään.
Kun tuntee toisen hyvin, orkun antaminen on helppoa. Tietysti naisen pitää olla rentoutunut eikä mies saa kiirehtiä.
Itse asiassa käsipelillä lämmitettäessä vaimoni usein keskeyttää touhuni, koska meinaa laueta. Joskus vaimo ei ole malttanut keskeyttää esileikkiä, vaan on saanut orkun jo esileikin aikana.
Naisen orkku on mahtava juttu näin miehenkin näkökulmasta.
Hmmm. Miten ja millä tavalla saat itse orkun , kerro ihmeessä?
Naisen orkku on päästä kiinni; siis naisen omasta päästä ja kyrvänpäästä;)
Kyllä se orkku pitäisi mulkulla tulla ilman mitään ihme taikatemppuja, jos teillä se palapeli toimii ja palaset on oikeat.
Aika monella naisella tuo orkku puuttuu ja ne olettavat että se on jotakinkahden tunnin esileikkisession puutetta, mutta ei, miehestä se on kiinni ja naisen omasta päästä.
joo selkee sun mieliksesi teeskentelijä tää sun emäntä, kun muka melkeen sormipillulla saa. Mahtaa olla lahna, mutta teeskentelee, koska lahnat on aika naurettavia.
Ja sinä olet täysi uuno;näkee jo siitä, kun tänne kirjoittelet tällaista paskaa niin kuin jotain jollekin todistaaksesi epävarmana.
Panomies panee, eikä elvistele.
ja anomies ei todellakaan ole sellainen, joka nai/ suorittaa 5 kertaa päivässä. panomies panee hyvin ja siksi nainen on usein aktiivisemi näissä parisuhteissa.
Kunnon orkku kantaa pitkälle;)
Mikähän sun missio oikein on??
Mitä ihmeellistä siinä on, jos saa nainen saa miehensä sormilla orgasimin? Itselleni riittä klitan ärsytys niin jo tulee ja pystyn tekemään sen myös ilman miestä...
Niinpä... mikälie...?