Mihin Lohjalla kannattaisi lähteä mustikkaan?
Harju?
Sammatti?
Kertokaa paikkoja! :)
Mustikkaan!
8
4172
Vastaukset 8
- väärätuli1231h3l12
Katospa Kotkan jutuista, taisi mennä vahingossa sinne. Eli Kotkan jutuista tällä Suomi24:llä.
Muistin väärin, olikin Lohjaa, meni viesti Kotkaan sitten.- Anonyymi
Siinä ajassa millä tämän viestin kirjoitit olisivat copy/pastennut viestisi tänne mutta ilmeisesti järjen käyttö ei ole sallittua?
- itse käynyt
kiikalaan,siellä satoi ja myös somerolla,mutta matkasta huolimatta kannattaa.
- ystävällisyyttä.
Et kai sä perrkele luule, että kukaan OMAT hyvät mustikkapaikkansa sulle kertoisi???
Olet tosi pöllö!
Poimin itse omat mustikkani omilta paikoiltani ja niitä en ulkopuolisille kerro!
Olet NIIN idiootti, että sinun sietäisi vetäävittupäähäsi. - Kaikille riittää
Harjulla kasvaa paljon mustikoita. Myös Sammatn metsissä on paljon mustikoita. Sinne vaan katseleman, niin varmasti löytyy!
- Anonyymi
Vihdin ja Karkkilan välissä on yksi hyvä paikka.
- Anonyymi
inkoontiellä on todella paljon mustikoita.
- Anonyymi
Suosittelen metsään menemistä siellä on yleensä enemmän mustikoita, kuin keskustassa (Ellei toria tiettyinä päivinä lasketa).
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591180
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571118Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1151047Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,7960- 96940
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5775Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27731Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it192676- 71659
- 73627