HUUHAA

KKO ELÄMÄ ONNYHTÄ HUUHATA
1179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Hyvä. Tahtoisin nähdä sinut livenä, JK.

Äänestä
  • et nää minua livenä

    Äänestä

  • jk kirjoitti:

    et nää minua livenä

    et n ä minualivenä

    Äänestä

sitähännse on

Äänestä

ni o

Äänestä

mitäpä muutakaan.

Äänestä

en tiedä

Äänestä

jk on hanurista

Äänestä
  • ni on

    Äänestä

  • jk kirjoitti:

    ni on

    siis laitetaanko ne kiveksetkin sinne kortonkii

    Äänestä

  • oksettaa kirjoitti:

    siis laitetaanko ne kiveksetkin sinne kortonkii

    laita jos haluut

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


JK kirjoitti:

KKO ELÄMÄ ONNYHTÄ HUUHATA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu