€urovastasuutta en tajua!

€uro on vienyt meiltä paikalliset lamat joita kapitalismi kohdisti valuuttaamme.
Onkoko Soini niin tyhmä? että ei näe tätä? vai populismiä?
Muuten europolitiikassa on soini oikeilla linjoilla !
1143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Katainen on pahaksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


€uro on hyväksi kirjoitti:

€uro on vienyt meiltä paikalliset lamat joita kapitalismi kohdisti valuuttaamme.
Onkoko Soini niin tyhmä? että ei näe tätä? vai populismiä?
Muuten europolitiikassa on soini oikeilla linjoilla !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu