Mistä löytyisi taitava

eisttävää taidetta polevan veistosten tekijä, kuitenkin kohtuu hinnalla?
Materiaalina voisi olla kivi (todennäköisesti liian kallista minulle), betoni, lasi?,
vinamold, puu, jopa lasikuitu.
3272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sanna Koivisto :) Kohtuuhintainen ja hyvä.

Äänestä

Kun kerran haluat työlle hyvän lopputuloksen, eli että se varmasti on esittävä, kannattaa kysyä eri toteutustavoista tarjousta joltakin ateljeelta tai taiteilijaverkostolta jolla on laatutakuu. Esim. www.arttailor.com on erikoistunut maalauksiin ja piirroksiin, mutta heidän kansainvälisen taiteilijaverkostonsa kautta voisi löytyä ammattilainen myös veistoksen toteuttamiseen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mulle kans kirjoitti:

eisttävää taidetta polevan veistosten tekijä, kuitenkin kohtuu hinnalla?
Materiaalina voisi olla kivi (todennäköisesti liian kallista minulle), betoni, lasi?,
vinamold, puu, jopa lasikuitu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu