Selviänkö tästä kaaoksesta voittajana ja saanko rahani pois???
Miltä näyttää alku syksy,onko yhtään valoa näkyvissä??
matkan mutkat:
kuoppia matkassa
1
<50
Vastaukset
Hei
ota yhteyttä ihmiseen, jolla on neuvoja raha-asioissa. sitä kautta saat apua ja uskoa asiaan. uskoisin sinun saavan ainakin suurimman osan rahoistasi takaisin.
koko syksy on työlästä ja sinä tarvitset resurssejasi moneen lähtöön. mutta en näe sinua yksin, lähelläsi on niin mies kuin nainenkin.
ota vitamiineja, etenkin D-vitamiini on tärkeää pimeään aikaan.
ja älä ole itsellesi ankara, jokainen tekee virheliikkeitä, mutta samaan kattilaan mahtuu paljon hyviäkin raaka-aineita.
t: Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731930Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471217
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462