SEINÄJOKI ILMOTTAA ETTÄ SILLÄ OLIS AVOIN LEIRI MUTTA MITEN TOI MUKA ON AVOIN KUN SE ON VAAN NIILLE JOTKA ON HALUAMASSA SINNE PELAAN??? EIKS AVOIN LEIRI PITÄS OLLA SITTEN KAIKILLE AVOI EIKÄ SELLANEN KUN MITÄ TUOLAL MAINOSTETAAN TAI SELLANEN KUN MITÄ ROOSTERS TOSSA REKRYS PELAAJIA ITELLEEN SYKSYLLÄ ETTÄ TERVETULOO TREENAA MUTTA JOS SULAL ON SOPPARI JONNEKIN MUUALLE NIIN SITTEN ET SAAKKAAN ENÄÄ TULLA. OLISIN MENNY MUTTA OLI VÄHÄN SOPPARIA MUUALLE !!!! NO EN OLIS MENNY!!!
http://www.sajl.fi/-/artikkeliarkisto/?num=28389
Crocodiles Open Camp 17.-18.12.2011
Crocodilesin edustusjoukkue järjestää Open Campin eli ovet auki leirin kaikille pelaajille, jotka haluaisivat pelata Crocodilesissä kaudella 2012. Leirillä käydään läpi pelipaikkakohtaisia harjoitteita, ei niinkään taktisia kuvioita sekä kartoitetaan pelaajien taitotasoja.
Ohjelma: Lauantai 17.12 klo 10:00-12:00 Harjoitukset - Lapua Patruuna Areena klo 12:00-14:00 Palaveri ruokailu (omakustanne) - ABC Lapua klo 15:00-17:00 Harjoitukset - Lapua Patruuna Areena
Sunnuntai 18.12 klo 10:30-12:30 Harjoitukset - Lapua Patruuna Areena '
Leirin valmennus: Andy Bezaire Eero Martinmäki Juha Laitila (pelaajatarkkailija) Jukka Satola
AVOINLEIRI???
9
381
Vastaukset
- ?
ja sun ongelmas oli...?
- Urpo2012
Olis taas jo otsikon ulkoasusta pitänyt osata päätellä, että tätä threadia ei kannata avata. Tyhmä minä.
- lexveritas
Minkä helevetin takia ne haluais sinne leirille pelaajia, joilla on sopimus muualle?
- Trollausta rollaus
Jos kyseessä on rekrytilaisuus niin miksi leirille haluttaisiin jo sopimuksen alaisia pelaajia? Pelkkää ajanhukkaa silloin koko leiri.
- cbhmxmhfgm
NO EISE VARMAA MIKÄÄ AVOINLEIRI SITTEN OLE JOS SE EI OLE AVOIN VAAN PITÄÅÄ O LLA MENOSSA PELAAN CROCOIHIN?==!!!! RAMAA PASKAA ITÄ ROOSRESSILLAKI VIIME SYKSTNÄ ETTÄ JOO TULKAA KAIKKI TÄNNE VAPAANSTI TREENAAN MUTTA SITTEN JOS KIRJOTATTE SOPPARIN JONNENKI MUUALLA NIIN SITTEN TULIS KENKLÄÄ!!!! HAH KUSRTUSTA !!!!
- 7+12
cbhmxmhfgm kirjoitti:
NO EISE VARMAA MIKÄÄ AVOINLEIRI SITTEN OLE JOS SE EI OLE AVOIN VAAN PITÄÅÄ O LLA MENOSSA PELAAN CROCOIHIN?==!!!! RAMAA PASKAA ITÄ ROOSRESSILLAKI VIIME SYKSTNÄ ETTÄ JOO TULKAA KAIKKI TÄNNE VAPAANSTI TREENAAN MUTTA SITTEN JOS KIRJOTATTE SOPPARIN JONNENKI MUUALLA NIIN SITTEN TULIS KENKLÄÄ!!!! HAH KUSRTUSTA !!!!
Etkö sä saatanan tonttu nyt edes vois yrittää kirjottaa suomea siansaksan sijaan? Tosin käytös on muuten ku sialla, joten kai se kieli sitten miestä myöten...
- 3+5
Sut olis sieltä Roostersin leiriltä heitetty niskaperseotteella kadulle. Että oli hyvä kun et menny nolaamaan ittees.
- 18
Voi sitä onnenpekkaa, jolla on soppari sun kanssa.
- 13+6
OSTA PAHVI ELÄMÄ NIIDEN DULLARULLIEN SIJAAN.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731910Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971653- 1471197
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako190551- 54537
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462