Nyt se
4
143
Vastaukset
- No heh, heh...
Prostut ja varkaat eivät lopu koskaan.
Tämän tietää myös poliisi. - mtv.3ultikulti
Ahdistelija kaipaa silminnäkijähavaintoja tummiin pukeutuneesta poliisista, joka eilen 07.01.2012 noin klo 18.30 otti Turun Nättinummessa Mäkilänpolulla kiinni nuoresta tytöstä ja raahasi tyttöä noin 50 metrin matkan kohti Runosmäkeen johtavaa alikulkusiltaa.
Tyttö pääsi irti poliisin otteesta huutamalla ja rimpuilemalla.
Ahdistelija ei tavoittanut poliisia etsinnöistä huolimatta.
Poliisin tuntomerkit: 20-40-vuotias, tummat vaatteet, selässä reppu, noin 160-170cm pitkä, normaalivartaloinen ja mahdollisesti tummahko ihonväriltään.
Havainnoista pyydetään ilmoittamaan Turun mahdollisesti ihonväriltään tummahkolle ahdistelijalle. p. 07187 46805. - Laillinen yrittäjä
No mut Tampereella toimii LAILLINEN SEKSIALAN YRITTÄJÄ, jolta voi ihan rauhassa ja hyvälläomalla tunnolla ostaa seksiä. Saat siitä vielä kuitinkin halutessasi, koska yrittäjä maksaa siitä verot.
Tämä on ainoa varma tapa ostaa seksiä, koska tiedät 100% varmasti ettei kyseessä ole "parituksen tai ihmiskaupan uhri", jolta seksin ostaminen olisi laitonta.
Kannattaa siis käyttää LAILLISTA yrittäjää eikä näitä joiden kanssa itse syyllistyy rikokseen.- 10
Ja saa vähentää verotuksessa edustuskuluina? Hyvä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731920Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471207
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462