Mitä helv***' !!! proffassani ja kaikkien proffassa lukee tuo esitys!!!!
Mitä söhläystä vielä on odotettavissa..USKOMATONTA POROPEUKALOINTIA 24!!!
Mitä söhläystä vielä on odotettavissa..USKOMATONTA POROPEUKALOINTIA 24!!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
kaikilla taitaa lukea toi.. voi olla aika vahingollista joillekin, ja aiheuttaa sekaannusta varmasti.
Korjatkaa pian!
Nämä tiedot löytyy perustiedoista
Kaikkea hyvää kaikille, kiitos kun kurkkasit.
Olen -26 vee, tumma ja iloinen nainen.
Susanna, bi.
ja tietysti ammatti, koulutus ja asuin paikkakunta
Tämä ei ole eka kerta kun galleriassani vierailee outo persoona tiistaina asialla oli joku MUUMIO len tehnyt valitukset ylläpitoon katsotaan saanko omat tietoni takaisin, alkaa usko mennä gallerian luotettavuuteen.
talous plussalla, kestää päivänvaloa ja muutoinkin lakien ja asetusten mukaan elävä niin tänne vaan:)......Ihan yksi riittää.
Nimimerkki "MiniHame.com" tuskin itse edes tietää asiaa ja on täysin viaton.
Vika on Suomi24:n toiminnassa.
ONKO MITÄÄN SELVITYSTÄ SAATAVILLA??? USKATAAKO KIRJAUTUAKAAN!
Hei,
Naulankantaan, tällainen vika on havaittu ja sitä korjataan parhaillaan. Kyse ei ole tietoturvaongelmasta vaan teknisestä viasta, jota korjataan parhaillaan. Pahoittelemme aiheutunutta hämmennystä ja mahdollisia häiriöitä!
Terveisin,
Elina
Suomi24