Upea kuva Martinasta!

Martina on todella sporttinen ja seksikäs!

http://static.iltalehti.fi/kolumnistit/mattiesko0512MZ_k7.jpg
5358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tosi kuuma, hot hot!

Äänestä
  • Taas Martti itse asialla

    Äänestä

Ai martti itse asialla, hehe:)

Äänestä

Tuo kuva on kyllä hyvä Martinasta.

Äänestä

Tuo uusi punainen look on oikein onnistunut. Suu somasti supussa ja maksaläiskät nenän alla - vai onko tuo kuitenkin partaa.

Vauvamasu on vielä aika timmi, eli kuva ei liene aivan uusi. Olisiko vielä edes ensimmäisiäkään silikoneja?

Kun tuota katselee, niin on helppo uskoa, että Eerikäisellä ei tuota vastaan ole paljon mahdollisuuksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fani4ever. kirjoitti:

Martina on todella sporttinen ja seksikäs!

http://static.iltalehti.fi/kolumnistit/mattiesko0512MZ_k7.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu