Kaikki nämä vuodet sinua Marko vain olen ajatellut, ikävöinyt ja... Kunpa kaikki olisi mennyt toisin.. Anteeksi, tein ikävästi mutta en silloin ymmärtänyt että kiinnostus oli molemminpuoleinen. Haluaisin kertoa sinulle, että olen kiinnostunut sinusta (olin kyllä silloin aikoinaan ja olen edelleenkin). Kaikkea hyvää elämääsi!
Marko
19
3304
Vastaukset
- ;)))
älä pelkää,ei ole minulta..
- tuttu tunne
No miksi et yritä ottaa yhteyttä kyseiseen henkilöön,jos noin ikävöit ja kaipaat.Tuskin se täältä saa tietää että sinulla on tunteita häntä kohtaan.
Ikinä ei ole liian myöhäistä... - Eräs Marko
Ei kiinnosta enää,kiitos vaan.Menneet on menneitä ja näillä mennään.
- Marko 82
Mä muistan. Olis ihana tavata viellä t. Marko Malin
- yäkkkkkkk
Hyi vittu
- Marko Oulusta
Kylläpäs osuu kohdalleen sun viesti. Selvennykseksi voisit laittaa paikka kunnan ja jonkin lisätiedon ulkonäöstä?
- unelmaa
Tarkempaa paikkakuntaa en viitsi laittaa, mutta kyl Oulukin kelpanee tavallaan. Ulkonäöstä voin sanoa (siis Markon, ei minun :D) tummat hiukset ja ruskeat silmät.
- Marko 82
Eli se olen minä paitsi asun Helsingissä!
- unelmaa
Ei, et ole sinä Marko 82. Kyseinen Marko ei asu Helsingissä vaan Pohjois-Pohjanmaalla.
- M
Ettei ollut siniset silmät?
- viddu
Tännekkö piti tulla kitisemään..sissus saatana..ettei akasta pääse eroon!!!!
- Halusinvaintietää
Mistäpäin sinä ap olet
- Anonyymi
Vappu tivoli tequila
- Anonyymi
Marco Kossu von Vichy
- Anonyymi
Juu join kossua vichyllä ja sää oot se kulta hawn lookalike
- Anonyymi00017
Marko on nykyään naimisissa eikä halua olla kanssasi missään tekemisissä.
- Anonyymi00018
Kyllä muistan ne fiilikset ja bileet korkeassa rakennuksessa ja meksikolaisaiheisessa baarissa bryan adamsin tahtiin!
- Anonyymi00019
Missä on Marko?
Edes takasin ryntäillään
Hädissämme ettitään
Jostain kuuluu vikinää:
Täällä ojan pohjalla.... - Anonyymi00020
Vieläkö kateissa Marko?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh892158Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1381796- 1731333
- 229805
- 65744
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10721- 60720
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako211619- 49587
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </347550