siis romanimieheen..
En voi tunteilleni mitään. Sydän lepattaa, kun ajattelen häntä.
Haluaisin hänen lähelleen, kiihkeään syleilyynsä.
Olen ihastunut tummaan...
6
380
Vastaukset
- peliromaanimanne
varaudu puukkotappeluun
- ffffffffffffffffffff
tyhmä blondi kyseessä,jooopajooo
- en suosittele
vaikkakin se voi olla jonkun aikaa ihanaa, kuten tietty kaikki muutkin suhteet., vaan jos oikein rakastutte, meette naimisiin, saatte lapsia, niin oletko varautunut siihen, että eron sattuessa, lapset jäävät aina isälle, ja tosijaan juu, siinä vaiheessa niitä puukkojakin aletaan heilutteleen.
- linkreeni
kuka enää eron jälkeen sua huolii, arvoton tapaus pilalle pantu. hyi helevata ihan oksettaa
- onnea aloittajalle
Ei muuta kuin onnea aloituksen kirjoittajalle. Älä välitä noista kettuilijoista, rasisteista. Ei kaikki romanit ole samanlaisia, ei mekään nk.valkolaiset olla kaikki samanlaisia.
- 5ew6j7etj
Vaikuttaa kyllä provolta jos pitää ihan mainita että kyseessä on romani.
Eikö voi puhua ihmisestä yksilönä :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731920Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471207
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462