ihan vain uteliaisuuttani kyselen onko kenellekkään tullut vielä tuonne metropolian fysioon pääsykoekutsuja?. tiedän että ne lähetetään 29.5 mennessä, tarkoittaako tuo sitä että voin huoletta odotella tonne vikaan päivään asti kirjettä oven takana ootella ?.
fysioterapia metropolia
hahhulihei
3
467
Vastaukset
Kyllä tarkoitetaan, pyritään siis postittamaan vasta 29.5. Mikä ennakkomateriaali teillä muuten on ??
- Hakija fyssaan
Olen ite myös saanut kutsu kirje, tietääkö kukaan minkälainen koe on, mua ainakin jännittää...
- tulevafyssari?
Mullakin kutsu tullu ja pääsykokeet edessä! Jännittää vaikka viime vuonna pyrinkin samaan paikkaan mutta Rovaniemelle...Tuntuu vaan että pääkapunkiseudulle on niin paljon tunkua, että mahikset aika pienet päästä sisään.Koitetaan tsempata! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh731920Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971663- 1471207
- 59688
- 198652
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6636Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 54547
- 46488
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462