Hei! Tuossa facebookissa luin kaverin seinää ja löysin erään henkilön kuka pistää suurimmaks osaks ilmeisesti sinne vaan tekemiään biisejä pistin viestiä hänelle että kannattaa pistää soundcloudiin jne ,koska kuulostaa kaikki biisit tosi hyvälle . .kanstii käydä kuuntelemas!..jätkässä on talenttia :) Manner music niminen ryhmä fb:ssä sieltä ainaki löysin muutaman läjän hyvää monipuolista koneella väsättyä musaa :) ajattelin ilmoittaa kun täälä suomen maassa nuo hyvät konemusan tekijät jää aina ikävästi varjoon ja kukaan koskaan tiedä niitä ja sitten telkkarissa luukutetaan robinin yms .... laadukkaan artistin videoita .ei sillä on robin lahjakas ...? kai ...ei ole minun asia arvostella :)
KATSOKAA UUS HYVÄ SUOMALAINEN KONE MUSAN TEKIJÄ!!
lipova liskomies2
5288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
https://www.facebook.com/groups/405344762877394/?ref=ts&fref=ts
kävin liittymässä ryhmään ! ja oli biisit sen verran hyviä et pisti oikeen tanssijalkaa osa vipattaa ;) lisää tälläsiä . hän voisi tehdä lisää tuota dubstep tyylistä musaa !! :O pistin siitä viestä tälle artistille itselleen :)
kävin kanssa ! miehen alku on moniosaaja ns.virtuoosi :O melkee kaikki tyylilajit kuulosti hyvälle ! itse olen 10 vuotta harrastus pohjalla tehnyt erinäisillä ohjelmilla, soittmilla tehnyt musiikkia ja laulanut ja uskallan omalla taitopohjalla sanoa että tuosta voisi tullakkin jotain vielä :) peukut sille !
Jätkä OSAA!:) dubstep ja electro tyyli biisit kyl nappaa muhun !
hahah:D hienoa nähdä että tälläsen joku tehnyt:D no tuota ryhmää ei enään ole vaan Manner Music facebook sivulle tulee kaikki biisit tästä lähin;) käykää tykkäilemässä :)