Eikö noilla rumaidiooteilla ole parempaa tekemistä kuin täällä peikkoilla ja esittää sairauttaan.
Siis miten määrittelemätön noiden sairaus tosiaan on, minä en tunne yhtään oikeata caravaanaria jolla olisi vastaavia sairauksia, joten rumahälmöt suksikaa hoitopaikallenne ja jättäkää tämä palsta asiallisiin karavaanareitten juttuihin.
Siis miten määrittelemätön noiden sairaus tosiaan on, minä en tunne yhtään oikeata caravaanaria jolla olisi vastaavia sairauksia, joten rumahälmöt suksikaa hoitopaikallenne ja jättäkää tämä palsta asiallisiin karavaanareitten juttuihin.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Mitä sinulla on kyseistä lämmöntuottajaa vastaan. Mieti ennen kuin alat haukkumaan.
Ei ole nääs elämässä enään edes runkkua,niin pitää johonkin päteä.
Juurikin nämä kaksi edellistä kommentoijaa kuuluu noihin sairaisiin palstalla pörrääjiin, niillä ei ole mielessä kuin oma rumuus ja runkkaus. Varsinkin jos painaa kuin oljytynnyri niin enpä viitsisi ilmoittautua.
Rumatikki on jokaisen oma valinta,myös näiden papparaisten jotka hermoilee.
Kyllä meillä tykätään Rumatikistä, puhallellaan mukavan lämmintä ilmaa myöhäiseen syksyyn,sitten kyllä talviteloille.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11638725
Lapinkääkkänä päässyt taas petistä,hän ei kyllä kuulu Karavaanarisivuille.
On kaksi värkki josta en luovi, on rumatikki ja peruutuskamera ! Kuinka ennen on tullut ilman näitä huippukeksintöjä toimeen.?
Mää en tarvitse peruutuskameraa, kun oon niiiin hyvä
Peruuttaan.
Aloittaja sekoittanut päänsä keskuslämmityskattilansa vuotamien nesteiden höyryistä.
Onko lätäkkö lattialla? Kuivaa pois niin ei kosteusvauriot pahene. Meillä Rumatikin valinneilla on vaunussa terveet rakenteet, kun ilma vaihtuu, ja terve pää. Rahaa jää reissaamiseenkin.
Rumatikki ja Atria meilläkin on ja halvalla.Ei tarvii hommata talvirenkaitakaan,säätyneillä rahoilla ostellaan Viruvalkiata.
Vaunussa???,missä vaunussa on vielä Rumatikki? ei edes Hobbyssä.
"Kysyn vaan" voisi katsoa peiliin ihan itse. Tuntematonta ihmistä jolla mielestäsi on painoa liikaa, haukut öljytynnyriksi. Haloo!!
Täällä jotkut yrittää epätoivoisesti kehua trumatik ilmalämmitystä kun ovat nuukuuttaan tai myyjän harhauttamana sellaisen hankkineet ja kohta taas alkaa painua ilmat kylmän puolelle. Silloin tarvitaan nestekeskuslämmitystä.
Onko kokeneet tottuneet runsaaseen ilmankosteuteen näin syksyllä ja lätäköihin lattialla? Rumatikki kuivaa minkä syksy kastelee ja on talvella lämmin nopeasti!
ilman pöpireinoa.
Taholla kastui housut kiimasta Reinoonsa , vai kusiko hän housuihinsa .
Kyllä rumatikki kuivaa Tollo Tahvon housut Niuvassa.
Koitas Tahvo jaksaa Niuvassa tämäpäivä. Tänään te kudotte mattoja terapiatunneillanne.
Illalla Reinosi tulee taas antamaan sinulle poskeen!!
Se kaipuu laittaa Tahvon aina aamuselle avautumaan täällä joka aamu
olla yks ja sama pöljäke joka vastailee itselleen,eihän tämmöisiä tolloja voi kovin monta olla olemassakaan.
Sama Pöljäke ehdottomasti . Se on se Tollo Tahvo Niuvasta , Reinon herkku. Heillä on Fiatinreuhu ja rumatikki.
Pöpi se on tuo reinoreppana.
Tahvo , tee siellä meidän Fiattiimme sellaiset raitamatot automme lattialle siellä Niuvan terapiatunneillanne.
Ihmettelen palstan tasoa. Pysytään asiassa eli vain ja ainoastaan RUMAtikissä.
Isä on pitkään ollut karavaanari,pieni numero jotain kuuskymmentätuhatta ja risat,tietää jotain.Aina hänellä on ollut ilmapuhallus oliko se nyt Rumatikki,tai jottain sinnepäin.
Olis saanut isäs vaan puhallella sitä nahkafagottia.
Valitettavasti hänellä oli se heterokausikin ja sinä pääsit syntymään tähän maailmaan.
Meidän papalla on vielä paljon pienempi numero,eikä ole koskaan joutunut sortumaan, Rumatikkiin.
Meidän Papalla on valkoiset shortsit ja punainen pikee. Eikä hän ole saanut hoikkaa naista 30 vuoteen.
Ei jokkerilla aina voi tärpätä ?
Meillä on TEVE ja Rumatikki !
Hieno yhdistelmä
pöpi jo nukkumaan.
Kohta Tahvo Reino tulee antamaan munakokkelia Niuvaan. Muista hyvin runkuttaa Tahvo Reinoasi.
Toivottavasti Tahvo tulet viereeni taas yöksi. Muista ottaa se unilelusi mukaan viereemme.
Nyt yli kolmenkymmenen vastauksen jälkeen voi vaan todeta että onhan todella sairas palsta. Kuten jo avauksessa totesin.
Vai niin .
En minä sinua viereeni ota ensiyöksi, Reino tulee viereeni .
Minulla onkin sänkynalla Rumatikki ja paljon pahviputkea.
Vai fiksuja karavaanareita?
Tottakai me ollaan fiksuja ,