Wikipediasta Cheekin sivuilta oli poistettu juttu niistä, onko jollakin tietoa niistä?
Cheek Wikipedia
http://www.imatralainen.fi/artikkeli/53395-cheek-tappeli-imatralla-yli-6000-euron-edesta
http://www.mtv.fi/viihde/musiikki.shtml/cheekille-tuomio-kahdesta-pahoinpitelysta/2011/05/1322718
http://www.voice.fi/viihde/il-cheek-oli-jenginuori-kasirysyja-joka-viikonloppu/2/43593
Onko noita muitakin ollut? Ei kai..
Cheek Wikipedia
http://www.imatralainen.fi/artikkeli/53395-cheek-tappeli-imatralla-yli-6000-euron-edesta
http://www.mtv.fi/viihde/musiikki.shtml/cheekille-tuomio-kahdesta-pahoinpitelysta/2011/05/1322718
http://www.voice.fi/viihde/il-cheek-oli-jenginuori-kasirysyja-joka-viikonloppu/2/43593
Onko noita muitakin ollut? Ei kai..
Vastaukset 44
Vanhimmat
eikä noita ollu pari tollasta joku vuosi sitten?
Wikipedia Cheek Google Cheek
en löytäny hirveest mitään. ainoostaan tän
http://cheek0fan.nettisivu.org/cheek-lehdissa/
". Se on sellainen osa elämääni, jonka haluan jättää menneisyyteen.
Saatan olla tappelijan maineessa eikä mulla ole tarvetta kieltää asoita, joita olen elämässäni tehnyt. Teot seuraavat ihmistä aina, mutta se on ihan fine mulle. Mieluummin olen tappelijan maineessa kuin se jätkä, jota voi töniä miten päin tahansa.
Kiroilen tilanteesta riippuen. Välilla kirosanoja kuuluu puheessa enemmän, jos alan suu vaahdossa selittämään."
voihan sitä muuttua!
Ei ole tarvetta kieltää asioita mutta kaikki pahoinpitelyt kieltää.
2 pahoin pitelyy ja 3 uhrii. eii oo paljon.
se on muuttunu se oli joskus vuonna 2011 kun se tuomittiin!!!
http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Cheek-tappelukarajilla-Tulin-haviamaan-taman-jutun/180194
kenelle vaan voi sattuu tollasta!!!!!
Haista p-a-s-k-a, se ei oo mihkää muuttunut. tosi leuhka pelle, luulee ja uskoo oikeesti omin kappaleiden sanoihin..
Voi verrata Tukiaisen Johannaan ja sen narsisimiin.
Kaksi pahoinpitelyä on todella paljon! Yksikin on liikaa. Ei tervejärkinen tuollaiseen syyllisty. Lisäksi Cheek on ollut varmaan sadoissa tappeluissa mukana, tiedä mitä niissä on tapahtunut.
Se joskus koulussa ollu joku häirikkö tai kiusaaja ja saanu joskus markka aikana pahoinpitely tuomion ei tarkoita sitä että enää tekis sellasta.
Cheek on täysi vi-tun luuseri ja räppipelle!!! :-D :-D :-D
EI PARI KOLME PAHOINPITELYÄ OLE YHTÄÄN MITÄÄN!!! Se on huikee jätkä nuorii parikymppisiä mallimuijia tyttöystävinä, benteley 0,5 miljoonan euron asunto.....
Ai, täälläkö ite Ceekki kirjoottaa, ettei pari pahoinpitelyy oo mitää. JOKAINEN PAHOINPITELY ON RIKOS ja kertoo tekijästä todella paljon. Se kertoo tekijän aivojen tyhjyydestä, siellä ei liiku mitään muuta kuin oma napa ! Ja sahajauhot.
'Just niinku ceekilläkin. Käännän edelleen kanavan kun kuulen
käsi sydämmelle. kuinka moni EI nuoruudessaan olisi JOSKUS
1.pahoinpidellyt muutamia kertoja
2.kaahannut
3.romuttanut auton
4.häiriköinyt koulussa
5.ollut usein käsirysyssä
MINÄ olen kaikkia noita. ja hienosti olen pärjännyt elämässäni.
onx tos jotain ihmeellist
http://www.voice.fi/viihde/il-cheek-oli-jenginuori-kasirysyja-joka-viikonloppu/2/43593 kaiken voi anteeks.
ihan oikein että otettiin cheekin pahoinpitely pois wikipediasta.
Kun Vain Elämää tuli niin Cheek oli jo muuttunut mies. Ohjelman ja pahoinpitelyjen välil oli yli VUODEN
julkisuuskuva tärkein...
Cheek on huvittava. Siitä on päätetty tehdä tähti, muotti on jo valmiina parikymppisiä mallityttöystäviä myöten. tämä ON uskomatonta. Kaiken te uskotte?
Miten "kummallista" että tiedot pahoinpitelystä alkavat katoamaan kun suunnitelma muuten etenee. Minä en tule missään vaiheessa palvomaan tuollaista pösilöä! ;)
Etkö sä ole muka ikinä tapellu kadulla? Kaikki on viel kolmi kymppisinäkin. Ei keski-iässä.
cheek facebook . En varmasti jaa facebookissa tai muuallakaan noita linkkejä. Vanhoja juttuja.
samaa mieltä
kyllä googlehaulla löytyi tää
http://www.ess.fi/uutiset/paijathame/2011/12/29/hovioikeus-alensi-cheekin-sakkoja-pahoinpitelysta
http://www.imatralainen.fi/artikkeli/53395-cheek-tappeli-imatralla-yli-6000-euron-edesta
Antaa juttujen olla. ei kovin hurjia.
Onpa ollut pieniä tyttöjä jos riisitautinen ripaolka tsiik on noita pystynyt satuttamaan.
hän on ollut todella fiksu telkkarissa. miksei voi sen takia antaa anteeks? jos pari kertaa nyt tässä muutaman vuoden sisään on suutahtanut.
Vaikuttaa haastatteluissa leuhkalta ja sellaiselta, joka herkästi varmasti ottaa nyrkin esille, lisäksi herkkähipiäiseltä ja itsetunto ei näytä olevan kovin hyvä. Kun julkistustilaisuuteen evättiin pääsy toimittajalta, joka ei ollut tykännyt herran uudesta levystä, naurettavaa.
Tienannu satoja tuhansia, maserateja, bentelyitä, mia pakarista.. kuinka monella on tän näkönen exä http://www.iltalehti.fi/viihde/2014012017951381_vi.shtml . Jos nyt joskus lyö. Ei se pahaa ihmistä tee.
Onnex tää on tapahtunut ennen vainelämää eikä porukkaa oo levitelly näit.
Tota, onks tuo nainen vaiko naiseksi pukeutunut MIES ?
KATSO KAMALAT KÄDET !
HIrvittävän ruma ämmä tuo exä. Naama ku gorillalla.
Kateellisia ootte jos pahoinpitelyistä suututte! ette oo ees ite ollu osallisina!
stadion keikka on kova juttu. pahoinpitely vanha juttu. mukava jätkä voi olla vaikka oliskin lyöny muutamia ihmisiä.
http://www.basso.fi/keskustelu/hiekkalaatikko/suositulle-rapparille-tuomio-kahdesta-pahoinpitelysta/
kuinka moni teistä uskaltaisi edes tapella. ei jutun perusteella mikään älyttömän kova tappelu. mia pakarisen kanssa on seurustellu. hienoi autoi ja rahaa. mustakin ootte kateellisia ette ite uskaltais ees tapella.
Helevetti, onko hauskaa tapella ? KUKA USKALTAISI TAPELLA ?
Ootko pimee? Vain raukat tappelevat, se tiedoks !
Miksi tapella? Vastaus: koska itsellä on paha olo!
Oot tosi pimee !
Cheek-fanien mielestä näköjään on hienoa hakata ihmisiä lättyyn. Oikein kehutte että upeeta kun jätkä uskaltaa olla väkivaltainen. Hienoa on myös puhe"laulaa" että "Ego on iso, rullaan reikä päässä JFK...(Kuka muu muka)" Onko jotenkin hienoa mainita päähän ammutusta Kennedystä ja hakata ihmisiä??? Olette te aivopestyjä passkapäitä koko idioottijengi!!!
Voisi hetkeksi aina suuttua. jätkä oli ihan veen rentona ja mukavana telkkaris. jotkut pahoinpitelyt voi tapahtuu ihan nopeest jos on vähän raivona.. tuen hänen työtään käymällä keikoilla. en ehkä muille antais tollasii anteeks. mutta telkkaris näytti kunnon mieheltä.
Vai että "näytti telkkarissa kunnon mieheltä". Voi lapsiparka, mee jo nukkumaan. Vitttu mitä ääliöitä olette.
Niin näytti Ted Bundykin.
Sanottu sana katoaa Kirjoitettu sana pysyy Nettiin kirjoitettu pysyy ikuisesti
Cheekin suosio ei ollut vuonna 2011 yhtä iso kuin nyt. Hyvin harva muistaa tuollaista, miksi edes muistella. Ei kukaan tuota vanhaa uutista enää lue, eihän sitä ole Wikipediassa tai missään jaettuna.
En tykkää koko Cheekistä enkä sen kappaleista. Mun mielestä sen kappallet kertoo ihan vain aina siitä itsestään, tosi uhoo ja tosi narsisstista...!
Olen koko jan ollut sitä mieltä, et koht asen on tultava ulos kaapista, sen naamataulu o tosi veemäisennäkönen ja se o tosi itseeeensätyytyväisennäkönen.
Ei, ei hyvä!
Kohta kuullaan jotain tosi dramaattista, kunhan oikee luonne esille tulee.
Ja se ei hyvää meinaa.
Inhoon koko jätkää.
Vihaajat saa kasvoihinsa. Stadionkeikat tulee täyteen tai ovat tulleet jo, mikäs hänen maineensa pilaisi. Monet menestyneet ovat olleet väkivaltaisia ja jotkut ovat sen päälle käyttänyt aineita, mistä tämä viha.
Iltalehti Iltasanomat ovat Cheek -muusikosta julkaisseet pahoinpitely-uutiset. Mediaa ei voi syyttää puolueellisuudesta. Cheek ja stadionkeikat ovat kova juttu. Cheek timantit ovat ikuisia kappale kertovat huumorilla missä mennään.
siikki on kovin jätkä. juo dom perignonia uima-altaassa!
Pahoinpitely oli homojen kissatappelua.on
No media on Cheekille "tappelijan" maineen antanut, ihan muutamiin tappeluihin cheek joutunut mutta pääasiassa huutelijan roolia "lahen" gangsta hoitanut, Miksi ei missään lue kun cheekki ja
eräs sukulainen olivat käräjillä kun cheek oli saanut vähän turpaansa ja sukulainen tais myös olla ottavana osapuolena...Jännä että ei sellasia juttuja pehmo cheekistä kirjoiteta, mutta muistetaan mainita jotkut joukkotappelut josta cheek on saanut jokusen tuomion. Muistaakseni Jare ei tapellut juurikaan ikinä ilman kättä pidempää ja pampun jne laudan pätkän kanssakin se touhu oli naurettavaa. En ole cheekin kanssa tapellut koskaan enkä ole koskaan ollut sen kaveri(oli jo nuorena n20vuotiaana niin ylpeä narsisti)mutta nähnyt paljon jaren touhuja kun meillä joitain yhteisiä tuttuja, ei cheek uskaltanut edes pilveä myydä vaikka poltti/polttaa sitä kohtalaisen paljon, nykyisin varmaan vaan niissä bileissä missä muutkin wannabe räppärit ovat juhlimassa. kolaa ja savua niissä bileissä menee ihan riittämiin. Monet cheekin jutut tappeluista on täysin erillalailla tapahtunut miten cheek asian näkee, kun yleensähhän cheek oli tappeluissa se ottava osapuoli ja raukka vei ainakin yhden pitelyn käräjille asti.
Olen Jaren touhuja aika läheltä seurannut ainakin 14v-25v ajan.
Kaikkihan tappelee, missitkin myös.
Mitä ihmeellistä tuossa nyt on.
Cheek on tehnyt uransa eteen paljon paljon työtä.
Hyviä ansaituja eläkepäiviä hänelle.
Ja monikohan tälläkin hetkellä pössyttää pilvee, ei sekään mikään kamala rikos ole.
Cheek ei ole narsisti vaan perfektionisti eli joka pyrkii täydellisyyteen ja niin on tehnytkin. Eri asia kun narsisti.