Kirjaudun normaalisti suomi24.fi etusivulla ja kirjaantuminen siinä onnistuu. Sitten painan alla posti sanasta ja alkaa lataamaan sivua auki, aikansa kolme pompulaa pyörii ja sen jälkeen avautuu tälläinen sivu, http://aijaa.com/shGXY8 jossa pyydetään sisään kirjaantumista. Mitä tämä on vai onko postiin kirjaantuminen muutettu tuollaiseksi. Olisi hirveen kiva, jos näistä asioista tiedotettaisiin meille käyttäjillekin.
Mitä tämä on postissa?
6
226
Vastaukset
- Momentooooo
...Sanos muuta !
Minä äsken siis kyllä pääsin postilleni normaalisti Firefoxin kautta, mutta IE:stä en, vaan tuli tuo uusi sininen ruutu, joss kirjautumiskäsky.
SIKSI tulin tänne Suomi24:n osastolle katsomaan eli ETSIMÄÄN TIEDOTETTA ja opastusta asiasta, mutta ei ole mitään tietoa! Ihan hullua. ???
PS. Ei se mulle auennut outo sivu kyllä tuommoisia sanoja ylhäällä näyttänyt kuin mitä sinä tuohon laitoit, vaan jotakin "OX App...".. Emmä muista.
Apua! - ärsyyntynyt
Sama täällä... Oudot sivut vain ilmestyvät läppärin näytölle ja minä kiehun raivosta, kun en pääse sähköpostiini maksamaan laskuja ja muuta tärkeää. Huoh!
- Valitettavasti647
Posti on luultavasti kaapattu koska en ole ainoa jolla näin kävi. Kun kirjautuu postiin, sivu uudelleenohjautuu jostain syystä OX APPSUITE sivustolle kirjautumaan uudelleen vaikka olet jo kirjautuneena Suomi24:ssä. Joku taho sai näinollen luultavasti salasanat haltuunsa. Voisiko joku tehdä asialle jotakin?
- Tunkka
Ylläpitoa nyt ei ainakaan vähempää vois kiinnostaa koska asiasta ei ole mitään tiedotteita missään, taidanpa laittaa vinkin Iltasanomien ja Iltalehden vinkkipalstoille, kun toimittajat kiinnostuvat niin ylläpitokin voi saada liekkejä perseensä alle.............
- Ylläpitoa,.
Kiinnostaa vaan nostaa mauttomat alapääjutut etusivulle,ei muu.
- Sama täällä
Ei toimi sähköposti. Ox apps tai jotain yritin kirjautua sitä kautta...kyllä varmaan kannatti. voi vittu. Yritin muuttaa salasanaa mutta eipä näy onnistuvan sekään. Pää hajoaa!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.707946Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m846015Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,765492Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot665415Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1124687Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1182422Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41301Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol61287Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa421119Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko491089