19-vuotias tyttö ja vanhempi mies.

Kiinnostaisi tietää.

Millaiset mahdollisuudet 19-vuotiaalla tytöllä on saada seksiseuraa noin 30-40-vuotiaasta miehestä? Voiko tuon ikäinen mies nähdä 19-vuotiaan haluttavana ja seksikkäänä?

17

1382

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • seksikkäänä?

      Mahdollisuudet on erinomaiset.
      Haluttavuus tulee siitä, että olet teeskentelemätön oma itsesi.

    • Kyllä sulla on upeat mahdollisuudet.

    • maa552

      Kyllä se toimii!!Itse olin 40v..kun seukkasin 19v nuoren naisen kanssa..muut asiat eivät sitten kohdanneetkaan...sängyssä kylläkin oli hauskaa..kannattaa kokeilla..

    • Erinomaiset ovat mahikset. Annat vaan viriilille miehelle vinkin, niin onnistumisprosenttisi on 100.

      • komistus 34v

        Voi voi mikä kysymys,juurikin 19v jokaisen miehen ikään katsomatta unelma hoito,siinä sais pillus sellasta nuolentaa vanhemmilta uroksilta mistä vanhat rouvat voi vaan uneksia


    • Hyvät mahkut on. Kyllä näen 19v naisen haluttavana ja seksikkäänä. Ota yhteyttä

    • yli40vmies

      Oot sä tosissas? siis 19-v on vallassa jalkojenvälillään jos paljon vanhempi vsaan sopii.... mutta onko siinä kaksi epätoivoista? Kannattaisko miettiä.

    • ntuh, m

      19-vuotias on vanhemmankin miehen silmissä viehättävimmillään, mutta henkinen ero voi olla vakava este. Riippuu tapauksesta. Pääsääntöä ei ole.

      Jos romanssi kestää koko elämän, tyttö joutuu aikanaan vanhuksenhoitajaksi. Silloin todella kysytään rakkautta.

    • Hulvaton setä

      Minulla oli nelja vuotta sitten suhde 19-vuotiaan tytön kanssa. Olin tuolloin jo päälle 50. Meillä vaan jotenkin kolahti jutut yhteen. Alusta saakka toki tiesimme molemmat, että suhde tulee myös päättymään, mutta otimme siitä irti kyllä todella paljon. kiihkeimmässä vaiheessa ikäeromme ei merkinnyt mitään - olimme yhtä hulluja molemmat. Seksi oli taivaallista ja jutut hulvattomia.

      Kaikki kiva kuitenkin päättyy aikanaan. Ja pakko sanoa tässä kohtaa: se päättyy joko vakiintuneeseen suhteeseen tai molempien lähtöön omiin suuntiinsa. Jälkimmäinen toteutui meillä. Ei siitä itkutta selvitty, mutta vääjäämättömän edessä ei auta pullikoida.

      Aloittajalle: älä rajoitu mainitsemiisi ikiin, vaan pidä silmät avoinna. Vanhemmastakin ikäluokasta löytyy sopivasti kahjoja, joiden kanssa pitää hauskaa, jotka ovat vaatimuksiesi mukaisessa kuosissa, ja jotka osaavat sen, josta nuoremmat lukevat vain seksipalstoilta ;)

    • sara256
    • johanna19v
    • uggi42vee

      Tää kysymys on ollut täällä jo muutaman kerran. Vastaan, että enemmistö ton ikäisistä nähnee 19-vuotiaan hyvinkin sexynä. Itse harrastin 38-vuotiaana muutaman kerran seksiä 18 ja 21- vuotiaiden kanssa ja olen kyllä sen jälkeen pitäytynyt ikäisissäni. Tästä vetäköön jokainen omat johtopäätöksensä.

    • ripe62t

      Se on 150 kilonen sotanorsu

    • Anonyymi

      Miksi haluat 30-40-vuotiaasta miehen?
      Mikset ole oman ikäistesi kanssa?
      Onko ikäisesi poika mielestäsi liian lapsellinen tai jotain?

    • Anonyymi

      Luultavasti hyvinkin helposti mutta se ettäkö siitä mitään sen kummempaa välttis tulis si taas ni se ei o kenties ihan niin yksinkertaista

    • Anonyymi

      Kunhan et ole ole rumapainoinen vaan feminiini, hoikka ja siro, etkä ole pilannut ihosi tatuoinneilla, etkä kanna sonnintalutusrengasta sierainvälissäsi, etkä ole pyöräyttänyt taakkoja etkä halua taakkoja, niin sinulla on kaikki mahdollisuudet vietellä kuka tahansa mies. Jokaiselle miehille yllä kuvaamani kaltaiset teininaiset ovat kaikkien halutuimpia naisia juuri siksi että he ovat niin kuumasti seksikkäitä.

      -M90

    • Anonyymi

      19-vuotias menstruaattori ei ole tyttö. Tyttö on lyhenne sanasta tyttölapsi, lapsi on ihminen joka ei vielä ole saavuttanut puberteettiaan. Tytöstä tulee biologisesti täysi nainen puberteetissa, keskimärin 10v iässä, kun hänen kuukautiskiertonsa alkaa.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      45
      5170
    2. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      124
      1653
    3. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      15
      1559
    4. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      50
      1456
    5. Aleksi Rytilä

      Räppäri saa haluamaansa julkisuutta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      14
      1225
    6. Kulukusuunnat

      Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v
      Kuhmo
      4
      1130
    7. 81-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."

      Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome
      Suomalaiset julkkikset
      17
      1047
    8. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      22
      1020
    9. Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan

      Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy
      Maailman menoa
      77
      1008
    10. Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti

      Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah
      Ähtäri
      60
      837
    Aihe