Kunnianosoitus

Tämä on vilpitön kunnianosoitus nimimerkille "Luonnonsuojelija 2014". Osuit erittäin tähdelliseen aiheeseen pohdinnoissasi. Et selvästikään ole samanlainen vesipää, kuin 99% täällä meuhaavista, sutta pelkäävistä apinoista. En yhtään ihmettele, että avauksesi on niin suosittu.

Onhan selvää, että metsästäjärakki ei kuulu luontoon. Sehän on täysin keinotekoinen, ihmisen luoma iljetys ja ihmisern palvelija, lössö pehmolelu. Ihan jätettä luonnon kannalta.

Siksipä ihan nautiskelen, kun joku fiksu luonnonystävä pohtii tätä jäteongelmaa ja sen ratkaisemista. Mietiskellään ihan rauhassa. Kyllä tässä hyviä keinoja keksitään.

Minähän jo totesin aiemmin, että itse nautiskelen kaikkein eniten, kun sudet popsivat suihinsa noita iljetyksiä ja oikein namuttelevat tuolla herkulla.

13

196

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • heh hehit

      Mölyapinan omakehulle.
      Heh heh

      • Niin se on...

        Kun itse kysyy ja itse vastaa, niin aina saa mieluisan tuloksen.


    • hi hi hi hi hih......Sepäs nyt ei kuitenkaan ole näin, heh heh. Minä en ole ainut fiksu täällä.

      • Kunpa olisinkin ollut noin hienon avauksen tekijänä. En kuitenkaan halua ottaa sellaista kunniaa, mikä ei minulle kuulu. Siksi korjaan tämän väärinkäsityksen. Toisaalta, minähän jo olen aika lailla saanut mainetta ja kunniaa kirjoituksillani.


      • Susianalyytikko kirjoitti:

        Kunpa olisinkin ollut noin hienon avauksen tekijänä. En kuitenkaan halua ottaa sellaista kunniaa, mikä ei minulle kuulu. Siksi korjaan tämän väärinkäsityksen. Toisaalta, minähän jo olen aika lailla saanut mainetta ja kunniaa kirjoituksillani.

        Onko muuten ihan normaalia, jos saa aamuisin siemensyöksyn kun katsoo peiliin?


      • Eipä ole,
        Susianalyytikko kirjoitti:

        Onko muuten ihan normaalia, jos saa aamuisin siemensyöksyn kun katsoo peiliin?

        ... mutta kun naamasi ja persereikäsi ovat visuaalisesti vaihtokelpoisia keskenään, niin kullisi ei huomaa eroa...


    • Ainakin nuo rakit erottuvat hyvin kun niillä on usein tissiliivit päällänsä. Jonkin sortin myrkkyähän noille voisi tarjota. En tosin pistäisi pahakseni, vaikka asettakin käytettäisiin tässä tapauksessa.

      Minähän olen aina naureskellut ameriikan presidentille kun tuo apina pommittaa siellä sun täällä. Nyt puhutaan jo mustasta apinasta, ei tiettävästi homosta kuitenkaan vielä.

      Annan kuitenkin siunaukseni pommituksille tänä päivänä Irakissa ja Syyriassa. Isis-lahkohan on kuin jokin hysteerinen metsästäjäapinalahko. Veren haju ja maku kiihottaa apinamieltä. Ihan samallalailla suomalainen metsästäjäapina koirineen nauttii verestä. Siksi tuo rakki joutaa pois päiviltä, mieluieten suden kaluttavaksi.

      • sairasta touhua

        haa ha, rakeilla tissiliivit!? sairaita nuo metästäjät.


      • ihmedellen
        sairasta touhua kirjoitti:

        haa ha, rakeilla tissiliivit!? sairaita nuo metästäjät.

        @haa ha, rakeilla tissiliivit!? sairaita@
        Missäs sairaissa aivoissa tämä väittämä on syntynyt?


      • ihmedellen kirjoitti:

        @haa ha, rakeilla tissiliivit!? sairaita@
        Missäs sairaissa aivoissa tämä väittämä on syntynyt?

        Katohan apina vaikkapa näitä kuvia:

        http://www.kardog.fi/huomioliivit.htm


      • Hmmm... siis
        Susianalyytikko kirjoitti:

        Katohan apina vaikkapa näitä kuvia:

        http://www.kardog.fi/huomioliivit.htm

        naiset käyttävät aina huomioliivejä ?
        Tavallaan asiassa on perää... ja rintaa toki...

        Tosin sinähän et asiasta mitään ymmärrä, mutta me muut kyllä...


      • ihmedellen

      • ihmedellen
        ihmedellen kirjoitti:

        @haa ha, rakeilla tissiliivit!? sairaita@
        Missäs sairaissa aivoissa tämä väittämä on syntynyt?

        Löytyihän ne aivot nopsaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sun ja kaivattusi

      ikäero? Kumpi vanhempi, m vai n?
      Ikävä
      89
      1629
    2. Kesän odotuksia hyrynsalmella

      Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
      Hyrynsalmi
      15
      1521
    3. Tämän hetken

      Terveiset kaivatullesi ⬇️
      Ikävä
      136
      1412
    4. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      98
      1410
    5. Katsotko mieluiten

      Kaivatussasi mitä?
      Ikävä
      74
      1311
    6. Mikä on ollut

      Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
      Ikävä
      116
      1180
    7. Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan

      Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n
      Maailman menoa
      264
      1059
    8. Vieläkö sä toivot

      Meidän välille jotain?
      Ikävä
      69
      1001
    9. Voi Rakas siellä

      Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o
      Tunteet
      18
      965
    10. Pidätkö kaivatustasi

      Minkä vuoksi erityisesti? Mikä hänessä vetoaa?
      Ikävä
      37
      947
    Aihe