Täällä on tarjolla nuori 28 vuotias nainen jota kyllä pidetään 20 vuotiaana ulkonäkönsä puolesta :) olen siro mutta muodokas nainen. minä etsin palkallisia töitä rohkeista kuvauksista ja kenties aikuisviihde puolesta? :) webcam hommia voin tehdä ensikuusta alkaen kun on oma asunto ja elän yksin.
Tahtoisin siis että minuun otetaan yhteyksiä jos tarvitaan rohkeisiin kuvauksiin niin voimme neuvotella asioista.Tarvitsen rahaa jo tässä kuussa. Olen valmis vaikka mihin, mutta toki minullakin on "ehtoni" joita tahdon toteuttaa hommissa kun teen mallinkeikkaa näissä rohkeissa jutuissa ja puhun niistä sähköpostissa.
Jos siro, muodokas, pienikokoinenkin kenties suloikseksi ja seksikkääksi mainittu ainakin nainen kelpaa kuvauksiin niin voin tulla toki :) sovitaan vain ehdot ja palkkaukset.
Savonlinna on asuinpaikkani.
[email protected] odotan innolla yhteyden ottoja.rahantarve on uusi ja tahdon lisää"oppimista"kameran edessä.olen kuvannut vain itse rohkeita videoita itsestäni. :)
aikuisviihde yms.rohkeisiin kuvauksiin tarjolla nainen ;)
4
450
Vastaukset
- totuuden torvi
- perhosenkokoinen
totuuden paskatorvi joka olet minuun katkeroitunut etkä viitti naaman edessä sanoa mikä riivaa ole vaiti että pääset näile sivuille jatkossakin koska toi sun häiriköinti on ilmoitettu poliisillekkin jo. kerroin poliisille kaiken mitä kirjoititt linkin laitoin keskusteluihin ja sanoin että kunnianloukkaus kriteerit täyttyy.tahdon rikosilmoituksen tehdä.poliisi löytää sinut kyllä vaikka netissä minua kiusaatkin.
- perhosenkokoinen
saanpa tehdä näit ilmoja rauhassa kun sulla menee oikeudet tulla koko sivuun vielä.
PS ETSIN EDELLEEN TÖITÄ JA JOO VÄITTÄÄ TOI NUIJA MITÄ VAIN OLEN NORMAALI NAINEN JA SAIN JO KAKSI KEIKKAA.
sinulle totuuden paskatorvi, olet kateellinen minulle jostain.et halua että saan mallitöitä.luovuta koska olet epäonnistunut!
kirjoitan nyt omalla profiililla...kuten näette...olen nainen...vaikka toi mikä onkaa totuuden torvi sanoi et oon transu mies ja vaikka mikä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude14913168Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta
Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t729621Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h959103Suomen velka kasvoi ennätysvauhtia - Mäkynen repostelee
– Velka kasvoi eniten tilaston historiassa, Mäkynen kirjoittaa. – Vuoden 2025 toisella neljänneksellä selvästi eniten k207746Giorgia Meloni vs Riikka Purra
Kyllä Italian pääministeri on kauniimpi ja seksikkäämpi, kuin Suomen valtiovarainministeri Riikka Purra. Mitä jotkut näk386724Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.1486148Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä
Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri153124En lähde armeijaan enkä siviilipalvelukseen
Maanantaina telkan uutisissa toistamiseen kerrottiin tästä luuserista, joka kärsii muka "masennuksesta", mutta nauraa rä3911199Aikuisten säälittävä käytös
Mikä mahtaa aikuisia hiertää ja mistä näin kovaa että alaikäisen pahoinpitelyn jälkeen vielä kirjotellaan täällä. Sana v71154YLE: Stora Enso Imatra aloittaa yyteet
www.hs.fi/talous/art-2000011528377.html Yle: Stora Enso aloitti muutosneuvottelut Imatran-tehtailla Metsäteollisuus|Yl84990