Kuvitteletko, että minulle riittää palstarakkaus ja palstaikävä?
Kysymys sulle.
Vastaa rehellisesti.
11550
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Em mää mittää luule, kuule ;)
Luulen, ja sen täytyy riittää. Irl on muita virityksiä
Eiköhän jokainen kaipaa fyysistä kosketusta. Jos tajuat..niin tänne tulee ehkä ne, jotka ei syystä tai toisesta voi olla yhdessä.
En tietenkään kuvittele ei mullekaan riitä.
Näillä palstoilla? Minä voin olla kuka tahansa ja sinä mitä tahansa. Siis todellakin, mitä väliä? Oikea elämä ja tunteet on aina ulkomaailmassa. Tänne kirjoittaminen ei ole mitään muuta kuin ajan tappamista.
Arveletko, että minulle sit muka riittäisi?
Taisit pitää musta, vaikka et kehtaa sitä myöntää. Mut kyllä nainen huom.aa tämmöiset
Kenelle selanen nyt riittäis. Kummallisia kysymyksiä osa 1045
Mies nyt sanoo lähes tulkoon mitä tahansa saadakseen seksiä. Vain kolmea naista olen elämäni aikana rakastanut, ne muut no jääköön sanomatta.. Monet naiset haluavat kusettaa itseään ja siksi ainakin kuvittelevat jokaisen miehen välittävän ja tunteiden olevan myös vastavuoroisesti mukana..
niinpä.Toin just sitä miksei kukaan usko et joku oikeesti välittäis.
E-n t-i-e-d-ä
Hyvin näyttää riittävän.