6 sudenkuoppaa abortin uhrille

Totuuden Soihtu

1. Mukavuusseksi = Siittiön elämän aborti = hukkanheittäminen. Siittiö menettää henkensä ja elämänsä sekä vanhuuseläkkeensä ja hd-tikipoksin sekä kuviokellunnan maailmanmestaruuskisojen televitsioinnin. Vahinko on korjaamaton ja lakanat likaantuvat

2. Mukavuusseksi = Tekijän onnenkantamoinen. Voiko ihminen tehdä itselleen pahempaa vahinkoa kuin nauttia mukavuusseksistä ilman nautinnonestoTABUA ja lisääntymistä? Mitä elämästä jäisi jäljelle? Tekeekö pipari ja biletys, omaisuus, työ, raha, ihimissuhteet, koti, auto, koira, harrastukset, avioliito onnelliseksi kun se hankitaan mukavuusseksin kustannuksella ja ilman elintarkastusjaoston suorittamaa tarkastusta ja kärsimystä?

3. Mukavuusseksi = Parisuhteen tuho. Mitä virkaa olisi parisuhteella jonka hedelmät heitetään viemäriin, kortsuun, lakanalle, keittiön pöydälle, höyläpenkille, kokoushuoneen pöydän alle firman pikkujouluissa? Miksi sellaista jatkaisi? Onko parisuhde ja Eettisen mukavuuseksintorjuntatoimikunnan vastainen paneminen bisnestä vain piparin ja biletyksen hankkimista varten, jota harrastetaan luvattoman ja kavalan seksin kustannuksella?

4 1/2. Mukavuuseksi = Miehuuden alennustila. Siittiö hemputetaan ja raastetaan miehen kiveksistä ja mies häväistään ilman lisääntymistä. Joka toinen mies menettää mielenterveytensä ejakulaatiossa ilman siitosta. Luotettavat Tutkimukset ja karmaisevat siittiön abortointivideot suoraan Oikeus Siittiön Elämään sivustolla.

5. Mukavuusseksi = Järjen ja tunteen kongruenssi, eiku kompassi. Muilla ei saa olla parempi elämä kuin mulla, vaan vielä kurjempaa vaikkei se teknisesti olis mahollistakaan.

Seppo Nysä-Hemputin
Suu- ja sorkkatautien desantti

11

1039

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Syyllinen-34

      Tunnustan, että huomenna illalla aion abortoida runsaasti siittiöitä mukavuuusseksissä eräältä suojattomalta mieheltä häntä kyykyttäen, mahdollisesti jopa useita kertoja.

      Oletteko katuneet omaa siittiöaborttianne?

      • onneton valvoja

        Tunnustan painostaneeni miesystävääni mukavuusseksiin, ja käytin ehkäisyä ja pakotin hänet ejakuloimaan useita kertoja . Nyt kaduttaa enkä saa enää unta, vaan painajaiset vaivaa jatkuvasti. Viime yönä kuulin korvissani jotain outoa kihinää, ihan kuin kattila olisi ollut tulella ja porissut yli. Onko se paha enne?

        Voitko syyllinen kertoa, miten pääsit yli traumastasi??


    • Analyyliä

      Multinikki, aborttiväen sosiolooki panee parastaan.

    • henkinen konkurssi

      Mukavuusseksiväen mielestä lisäksi kyse on vain mielipiteistä.
      Siittiön saa hemputtaa hengiltä, jos vain sattuu olemaan sitä mieltä

      • Otetaan chillisti

        Enpä tienny että tää on tämmönen huumoripalsta XD XD XD

        No huumoria tarvitaan! Ei elämää tarvi ottaa liika vakavasti.


    • Kitu-Projektissa

      Tunnustan, missä voin katua? Viikonloppuna meni viemäriin miljoonia potenttiaalisia lapsia joilta riistimme elämän mukavuuseksissä.

    • NasuSorkkanen

      Allekirjoitan tämän ryhdikkään puheen 100%. Suojele suomen mies ejakulatsioonisi ja äläkä sorru mukavuusseksiasianaisten viekotteluun. Käytä tarvittaessa eregtiohäkkiä ja siveysvyötä. Voit askarrella metallityötunnilla koulussa itsekin, malleja ja ohjeita netissä.

      • Anonyymi

        Siveysvyön voi myös virkata. Ohjeen saa Miihkali Epelinkingiltä.


    • Rasittunut

      Nää on aina yhtä hyviä. Kiitos hempulle. 😂
      Positiivisella mielellä, peace and love.

    • Anonyymi

      Kun harrastan yhdyntää enkä juuri silloin halua lapsia, hoidan asian ns. keskeytetty yhdyntä -menetelmällä, joka on äärimmäisen varma vaikka minulla onkin neljä lasta.
      Mutta ei ne siittiöt hukkaan mene. Linkoan jälkeläiseni minigrippusseihin ja pakastan ne välittömästi yhdynnän jälkeen.

      P.S. Ostetaan yhdeksäs arkkupakastin.

    • Anonyymi

      "Joka toinen mies menettää mielenterveytensä ejakulaatiossa ilman siitosta."

      On semmosia viime aikoina tässäkin mestassa pyörinyt.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olit niin lähellä

      Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa
      Ikävä
      70
      3516
    2. Kun me näemme taas

      Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen
      Ikävä
      17
      2060
    3. Elokapinan mielenosoitussarja alkaa

      Varma kesän merkki on, kun planeetastamme huolestuneet ihmiset alkavat pitää tilaisuuksia muistuttaakseen ihmisiä siitä,
      Maailman menoa
      427
      1893
    4. Eipäs sitten ryypätä kesälomalla

      Työnantaja voi antaa potkut, vaikka olisi ryypännyt 2-4 viikkoa sitten. Vaikka olenkin raivoraitis, niin en kannata tuo
      Maailman menoa
      162
      1752
    5. Oletko mielikuvasi kaivatusta muuttunut

      Lähiaikoina? Jos, mihin suuntaan? Miten ja miksi?
      Ikävä
      108
      1156
    6. Pysyä yhdessä vai ei

      En tiedä, ollaan asuttu samassa asunnossa kohta joku 5 vuotta. Olisi sanomista vähän kaikesta mutta eniten itseä ottaa p
      Parisuhde
      84
      1106
    7. Marinin hallitus onnistui työllisyystoimissa

      https://www.kauppalehti.fi/uutiset/marinin-hallitus-saavutti-tavoitteensa-merkittava-onnistuminen-tyollisyydessa-tuore-m
      Maailman menoa
      236
      1095
    8. Tänään oli

      Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘
      Ikävä
      33
      907
    9. En halua sua enää

      joten ihan turhaan tulet "esiintymään" mun näkö- ja kuulopiiriin. Ärsyttää vain kun omat tekemiset häiriintyy, kun en ha
      Ikävä
      37
      748
    10. Ukrainan häviö pitää tunnistaa ja tunnustaa

      Venäjä ei ole vain maa, jolla on suuri hyvin koulutettu ja varusteltu armeija, joka on osoittanut tehokkuutensa Ukraina
      Maailman menoa
      158
      684
    Aihe