Erinomasia kuin Häkä tuli kolmanneksi DDM:ssä, tämä osoittaa, että häkkinen jataa vahvaa paluuta kilparadoille. Vauhti vaan paranee!!
Hienoa Häkä!
...
2
441
Vastaukset
- Petri
Kyllä se tuntuu veressä Mikalla olevan. Vauhti meinaan. Ei ole mihinkään kadonnut, vaikkei juuri olekaan kilpaa ajanut kolmeen vuoteen.
Ilman Mersun temppuilua varikolla ei voittokaan olisi ollut mahdotonta.
Onneksi olkoon, Mika!!!- Kommentaattori
Ei Häkkisellä ihan Paffetin haastamiseen olisi ollut mahdollisuuksia, mutta toinen sija tunkkisählingissä meni.
Onneksi olin väärässä sen suhteen, miten nopeasti Mika pystyy omaksumaan DTM:n kuviot. Odotin palkintopallisijoitusta vasta jossain kauden puolivälissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh741933Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971673- 1481240
- 59688
- 198662
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6646- 55571
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako191553- 46498
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337462