Opettajatar 2.

Qiima

Tuijotin opettajatartani lumoutuneena näkemästäni. Mitkä voimat! Mikä vartalo! Yritin pysytellä hiljaa verhojen takana, mutta asennon vaihtoni sai verhon liikahtamaan. Opettajattareni huomasi sen, laski painot käsistään, tuli verhojen luo ja riuhtaisi ne äkisti erilleen. Olin paljastunut!

Olin siinä polvillani hänen edessään, ja verkkarieni etumus pullotti kuin repeämäisillään. Opettajatar näytti ensin hiukan hämmästyneeltä, ja kumartui sitten alemmas, niin että täydelliset rinnat olivat kasvojeni edessä. Tuijotin punastuneena noita puolipalloja, joita niukka bikinin yläosa ei juuri peittänyt.

"Tiedätkö, että tuollainen tirkistely on vakava juttu?", hän sanoi mittaillen samalla vartaloani katseellaan. "Voisin ottaa asian huomenna esille rehtorin kanssa, tai... ehkä voimme hoitaa asian toisin...", hän jatkoi. "Ellet halua ikäviä seuraamuksia, ole hyvä ja tule perässäni".

Hän vei minut alas kierreportaita tyttöjen pukuhuoneeseen. "Tänne ei tähän aikaan tule enää ketään. Olemme kahden, vain sinä ja minä. Olet varmasti uneksinut niistä teinitytöistä, jotka täällä peseytyvät liikuntatuntien jälkeen, olet uneksinut siitä, miten rakastelisit heidän kanssaan täällä? No, pian saat kokea jotain sellaista, joka vie nuoret tytöt mielestäsi. Saat kokea tosinaisen halun, sen koko huumaavan, alistavan, ylitsesi vyöryvän voiman, ja tulet tuntemaan itsesi käsittelyssäni pieneksi, heikoksi ja avuttomaksi".

Sitten hän komensi minua riisumaan vaatteeni, ja pian seisoin pukuhuoneessa teinikyrpäni sojossa vatsaa vasten. Tunsin, miten elimeni oli paisuneempi kuin koskaan ennen - tuntui, ettei se enää mahdu esinahkani sisään, että pian esinahkani ratkeaa. Olin hulluna kiimasta, minun oli päästävä panemaan tuota täydellistä naista - ja pian!

Ja sitten: hän riisui bikininsä paljastaen kaiken. Edessäni oli täydellisin näkemäni nainen. Tumma, pitkä tukka, sensuellit kasvot ja silmät, joista hohti määrätietoisuus. Trimmattu, raa'an lihasvoiman täyttämä, kireä atleettivartalo, selkeästi erottuvat, isot lihakset kaikkialla. Rinnat kuin meloninpuolikkaat, niin suuret, niin uskomattoman kiinteät. Olin suunniltani himosta, ja ellen olisi tajunnut, ettei minusta ollut pienintäkään vastusta tuolle ylivoimaiselle vartalolle, olisin voinut vaikka raiskata hänet. Minun onnekseni pidin järjen päässäni ja tajusin, kumpi meistä siinä jäisi toiseksi. Samalla hän sanoi: "No niin, poju. Tuossa on tarpeeksi pitkä ja leveä penkki. Asetu siihen makaamaan selällesi. Käsittely alkaa".

-Viimeinen osa seuraa myöhemmin-

1

10515

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyvä

      juttu!!jatkahan nopeasti kertomusta taas

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1319
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1226
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      96
      967
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      813
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      713
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      599
    7. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      29
      516
    8. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      510
    9. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      478
    10. Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla

      Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu
      Ikävä
      33
      455
    Aihe