Opettajatar 2.

Qiima

Tuijotin opettajatartani lumoutuneena näkemästäni. Mitkä voimat! Mikä vartalo! Yritin pysytellä hiljaa verhojen takana, mutta asennon vaihtoni sai verhon liikahtamaan. Opettajattareni huomasi sen, laski painot käsistään, tuli verhojen luo ja riuhtaisi ne äkisti erilleen. Olin paljastunut!

Olin siinä polvillani hänen edessään, ja verkkarieni etumus pullotti kuin repeämäisillään. Opettajatar näytti ensin hiukan hämmästyneeltä, ja kumartui sitten alemmas, niin että täydelliset rinnat olivat kasvojeni edessä. Tuijotin punastuneena noita puolipalloja, joita niukka bikinin yläosa ei juuri peittänyt.

"Tiedätkö, että tuollainen tirkistely on vakava juttu?", hän sanoi mittaillen samalla vartaloani katseellaan. "Voisin ottaa asian huomenna esille rehtorin kanssa, tai... ehkä voimme hoitaa asian toisin...", hän jatkoi. "Ellet halua ikäviä seuraamuksia, ole hyvä ja tule perässäni".

Hän vei minut alas kierreportaita tyttöjen pukuhuoneeseen. "Tänne ei tähän aikaan tule enää ketään. Olemme kahden, vain sinä ja minä. Olet varmasti uneksinut niistä teinitytöistä, jotka täällä peseytyvät liikuntatuntien jälkeen, olet uneksinut siitä, miten rakastelisit heidän kanssaan täällä? No, pian saat kokea jotain sellaista, joka vie nuoret tytöt mielestäsi. Saat kokea tosinaisen halun, sen koko huumaavan, alistavan, ylitsesi vyöryvän voiman, ja tulet tuntemaan itsesi käsittelyssäni pieneksi, heikoksi ja avuttomaksi".

Sitten hän komensi minua riisumaan vaatteeni, ja pian seisoin pukuhuoneessa teinikyrpäni sojossa vatsaa vasten. Tunsin, miten elimeni oli paisuneempi kuin koskaan ennen - tuntui, ettei se enää mahdu esinahkani sisään, että pian esinahkani ratkeaa. Olin hulluna kiimasta, minun oli päästävä panemaan tuota täydellistä naista - ja pian!

Ja sitten: hän riisui bikininsä paljastaen kaiken. Edessäni oli täydellisin näkemäni nainen. Tumma, pitkä tukka, sensuellit kasvot ja silmät, joista hohti määrätietoisuus. Trimmattu, raa'an lihasvoiman täyttämä, kireä atleettivartalo, selkeästi erottuvat, isot lihakset kaikkialla. Rinnat kuin meloninpuolikkaat, niin suuret, niin uskomattoman kiinteät. Olin suunniltani himosta, ja ellen olisi tajunnut, ettei minusta ollut pienintäkään vastusta tuolle ylivoimaiselle vartalolle, olisin voinut vaikka raiskata hänet. Minun onnekseni pidin järjen päässäni ja tajusin, kumpi meistä siinä jäisi toiseksi. Samalla hän sanoi: "No niin, poju. Tuossa on tarpeeksi pitkä ja leveä penkki. Asetu siihen makaamaan selällesi. Käsittely alkaa".

-Viimeinen osa seuraa myöhemmin-

1

10411

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyvä

      juttu!!jatkahan nopeasti kertomusta taas

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      10
      5446
    2. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      87
      2936
    3. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      46
      2812
    4. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      49
      2203
    5. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      25
      2191
    6. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      13
      2170
    7. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      44
      2052
    8. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa -kaudesta

      Unelmia Italiassa -sarja on ollut supersuosittu ja uutta kautta on odotettu. Nyt on tullut se aika, että TV-katsojat pää
      Tv-sarjat
      7
      1913
    9. Lähtisitkö Erikoisjoukot-leirille? Yksi kokelas paljastaa karun totuuden kulissien takaa

      Erikoisjoukot realityssä kokelaat kohtaavat omat henkiset ja fyysiset rajansa. Nyt yksi kokelas paljastaa karun totuuden
      Tv-sarjat
      17
      1831
    10. Salatut elämät: Lola Odusoga -paljastus - Tämä suosii tiettyjä Salkkarit-faneja!

      Salatut elämät vetää katsojia tv-ruudun äärelle jaksosta, kaudesta ja vuodesta toiseen. Tähän mennessä sarjaa on nähty j
      Salatut elämät
      7
      1831
    Aihe