Opettajatar, 3.

Qiima

Makasin alasti selälläni tyttöjen pukuhuoneen penkillä, kyrpäni isompana ja kovempana kuin koskaan ennen. Kiehuin kiimassa, himoitsin opettajatartani!

Arvelin, että hän kävisi suoraan asiaan ja ratsastaisi minulla. Erehdyin, sillä hän lähestyikin minua jalkopäästä kiemurrellen kuin käärme. Hän kurotti kätensä varpaistani kohti keskivartaloani hitaasti sivellen jalkojani, samalla suudellen minua alhaalta ylös. Hänen täyteläiset huulensa tuntuivat imukupeilta ihollani, hän nuoli, suuteli ja näykkäili jalkojani.

Pian hänen kätensä sivelivät jo kaulani tuntoherkkiä alueita ja hänen huulensa ylsivät samalla lantiolleni. Olin räjähtämispisteessä, mutta kuin kiusoitellen hän vain lipaisi kielellään pussejani ja kyrpäni alapintaa, suudellen ja imien enimmäkseen niiden viereisiä alueita.

Yht'äkkiä opettajatar veti hyväilevät kätensä ihoani pitkin alas kaulaltani, tarttui kaksin käsin kyrpäni varteen ja päättäväisesti siirsi sojottavan elimeni taipumaan kohti kattoa.

Tunsin, miten reisiäni vasten ulkopinnoilta puristui kaksi ruuvipuristinta; hänen teräksenkovat hauiksensa, jotka lukitsivat reiteni paikoilleen. Minun reisilihaksissani oli vähemmän voimaa kuin hänen hauiksissaan, joten olisi aivan turha vastustaa hänen kättensä voimaa. Tunsin myös, miten hänen suuret, kiinteät rintansa painautuivat jalkojani vasten. Isot nännit olivat niin kovat, että reisieni liha joutui joustamaan pari senttiä niiden alta.

Sitten opettajatar siirsi huulensa terskani ympärille. Hän piti yhä kaksin käsin kiinni kyrpäni varresta, ja tunsin, miten himokas suu alkoi imeä elintäni kielen lipoessa alapintaa. Hänen suunsa liikkui rytmikkäästi ylös ja alas, ylös ja alas, yhä kiihtyvällä tahdilla. Tunsin, etten ole enää tässä maailmassa. Tunsin olevani taivaassa.

-Ajattelin tekstini uusiksi. Tämä ei olekaan viimeinen osa, vaan lisää tulee vielä.-

4

18413

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • että

      jatkuu vielä

    • Mikko767653

      Vaan ei ole vieläkään tullut. Olen tässä jo 7 vuotta odotellut. Alkaa usko loppua!

    • Qiima

      Laitan jossain vaiheessa....

    • Anonyymi

      Milloin seuraava osa tulee 🧼🧼🧼🧼

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet hirvein ihminen kenet olen tavannut.

      Olet järkyttävä.
      Ikävä
      191
      4162
    2. Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?

      Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!
      Huittinen
      42
      1936
    3. Haluan sua ihan vtullisen paljon

      Kokonaan ja seksuaalisesti. Pää räjähtää kohta
      Ikävä
      56
      1518
    4. Ymmärrätköhän nainen

      Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi
      Ikävä
      133
      1293
    5. Martina on käynyt puhumassa viisauksia

      Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      358
      1277
    6. Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin

      Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss
      Ihastuminen
      93
      899
    7. SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?

      SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä
      Yhteiskunta
      24
      873
    8. Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!

      Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse
      Juomat
      10
      849
    9. Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus

      Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte
      Sinkut
      170
      798
    10. Voiko vauva uskoa ?

      Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9
      Helluntailaisuus
      186
      679
    Aihe