Naapurien tekemisiä lämpökameralla,varsinkin yläkerran emäntää. Parasta on kun riisuutuu mennessään suihkuun saa melko hyviä "alastonkuvia". Hieno työsuhde-etu tämä firman lämpökamera.
Hauskaa tarkkailla
8
2361
Vastaukset
- suomalainen..
nainen ei erotu lämpökamerassa
- hehhhehe
kiva teitä on lukea.
- se tapahtuu???
Miten kyttäät yläkerran emäntää, kiipeätkö puuhun sen kamerasi kanssa vai ihanko vaan perinteisesti puskassa oleilet?
Vai näetkö kattosi läpi?
Veteletkö tumppuun kuvatessasi vaiko vasta myöhemmin?(Varo ettet putoa sieltä puusta)- kaikkitietävä
Miten sieltä puusta kytätään lämpökameralla? Onko tulos muka parempi kuin naapuriasunnosta?
- ummarra
kaikkitietävä kirjoitti:
Miten sieltä puusta kytätään lämpökameralla? Onko tulos muka parempi kuin naapuriasunnosta?
Minkälaisella kameralla näet seinien tai tässä tapauksessa katon läpi?
Kyttäyksen kohteena kerrottiin olevan yläkerran emäntä. - vetää
ummarra kirjoitti:
Minkälaisella kameralla näet seinien tai tässä tapauksessa katon läpi?
Kyttäyksen kohteena kerrottiin olevan yläkerran emäntä.Jos joku kiihottuu ja vetelee tumppuunsa niistä punaista ja keltaista hehkuvista lämpökamerakuvista, niin sallittakoon sille.
- fetisisti...
vetää kirjoitti:
Jos joku kiihottuu ja vetelee tumppuunsa niistä punaista ja keltaista hehkuvista lämpökamerakuvista, niin sallittakoon sille.
saa kiksejä lämpökameran kivoista väreistä
- lastentarhatasoa
ummarra kirjoitti:
Minkälaisella kameralla näet seinien tai tässä tapauksessa katon läpi?
Kyttäyksen kohteena kerrottiin olevan yläkerran emäntä.Lämpökameralla näkee seinien / katon läpi ainoastaan amerikkalaisissa elokuvissa.
Oikeasti sillä ei näe edes ikkunan läpi, vaikka verhot olisivat auki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k502124Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.11843- 68839
Aavistatko että moni tietää
Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut66815Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me112775Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu9732Täällä istun ja mietin
Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu49719Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt41719vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos22693Salaisuus rakas.
Mun täytyy kertoa sulle nyt salaisuus rakas. Sä olet todella hyvä sun työssä. Pus!47670