auervaara

liikkeellä

ajelee viininpunaisella maasturilla varokaa naiset rahat menee

5

1510

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • huhhuh1

      Oho ja niitä ei monilla täällä pyörivillä ole?

    • Uteliaana1

      Mistä muusta mokoman tunnistaa, kuin autosta?
      Ajattele kaikkia niitä viattomia ressukoita, joilla on sellainen auto ja joita nyt kenties syyttä epäillään pelkän auton perusteella.
      Tärkeämpää olisi tietää minkä näköinen on mies.

    • Hei haloo?

      2008 ?

    • Yhden tietävä

      Tiedän yhden jolla on ollut monta vuotta viininpunainen maastoauto, Range Rover.. Piti siitä kuvaa aikoinaan profiilissaan mut ei ole pariin vuoteen enään pitänyt.. Pyörinyt vuosia suomella ja viettää aikaansa eri chateissa päivittäin ja mitä kattoo vieraskirjaa niin hyvin osaa pyörittää naisia.. Kiertäkää kaukaa jos törmäätte.. Osaa hommansa mutta minua ei onneksi saanut huijattua vaikka yritys oli kova.. Narsistin elkeet ja pahasti..

    • häntäjoonas

      pystylamppusella mesellä saa kanssa

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      120
      10316
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5030
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      42
      2221
    4. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      105
      2058
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      26
      1924
    6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1591
    7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      41
      1402
    8. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      25
      1010
    9. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      31
      1001
    10. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      54
      977
    Aihe