auervaara

liikkeellä

ajelee viininpunaisella maasturilla varokaa naiset rahat menee

5

1549

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • huhhuh1

      Oho ja niitä ei monilla täällä pyörivillä ole?

    • Uteliaana1

      Mistä muusta mokoman tunnistaa, kuin autosta?
      Ajattele kaikkia niitä viattomia ressukoita, joilla on sellainen auto ja joita nyt kenties syyttä epäillään pelkän auton perusteella.
      Tärkeämpää olisi tietää minkä näköinen on mies.

    • Hei haloo?

      2008 ?

    • Yhden tietävä

      Tiedän yhden jolla on ollut monta vuotta viininpunainen maastoauto, Range Rover.. Piti siitä kuvaa aikoinaan profiilissaan mut ei ole pariin vuoteen enään pitänyt.. Pyörinyt vuosia suomella ja viettää aikaansa eri chateissa päivittäin ja mitä kattoo vieraskirjaa niin hyvin osaa pyörittää naisia.. Kiertäkää kaukaa jos törmäätte.. Osaa hommansa mutta minua ei onneksi saanut huijattua vaikka yritys oli kova.. Narsistin elkeet ja pahasti..

    • häntäjoonas

      pystylamppusella mesellä saa kanssa

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      31
      7462
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      143
      4813
    3. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      75
      4456
    4. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      8
      3532
    5. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      79
      3379
    6. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      45
      3170
    7. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2794
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      32
      2651
    9. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      29
      2509
    10. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      88
      2503
    Aihe