Miksi en liity TOSiin

eräs henkilö

TOS ei opasta itsearvostukseen vaan kumartamaan korkeammalla arvolla olevia IHMISIÄ, minä palvelen vain yhtä HERRAa. Hail SET!

11

1349

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Huhahhhei

      olette kaikki hiukan hassuja.

      • Annas Kun Arvaan

        Arvaus: et ole Huhhahhei vaan huono kopio

        Suositus: voisit silti painua idolisi tavoin todistamaan kerta toisensa jälkeen hihhulifoorumeille että paska todellakin haisee pahalta ihan kuin se olisi jokin uutinen kenellekään joka ei elä pyhä pyykkipoika nenässään. Hurahtaneita säälittävämpiä ovat ainoastaan tyypit, joiden ainoa oma juttu on kyttäillä toisten hurahtamisia.


    • Annas Kun Arvaan

      Olet ollut yhteydessä TS:n suuntaan, mutta yhteistä säveltä ei löytynyt koska olet kilari jauhopää ja päätit sitten ryhtyä oikeammaksi setiläiseksi kuin setiläiset.

      Koskahan te touhot oppisitte että TS ei ole kaikkia "jostain synkistä jutuista jee" kiinnostuneita varten vaikka se organisoituneena ja omalla sarallaan varmaan toimivana juttuna saattaa teitä houkuttaakin.

      Sinä päivänä kun Varjonen tms. kolkuttaa teidän ovelle ja kyselee pääsisikö sisään kuulemaan lisää teidän ajatuksista voitte alkaa esittämään omia vaatimuksianne siitä miten asiat hoidetaan mutta jos itse tuppaatte muiden torppaan niin kannattaa varautua pelaamaan heidän säännöillään.

    • infernal lord of dorkness

      KUNJOITAN!

      • "KUNJOITAN" :D

        Juuri näin! :D

        Santtuhan se siellä taas on tilittänyt kurjuuttaan. Voi voi.


    • ........

      olet edelleen perseestä.

    • taas hylkäys?

      Olisiko taas aika perustaa oma runkkauskerho jonkun alaikäisen kanssa ja kokeilla olisiko ToS tällä kertaa kiinnostunut liittymään sen osaksi?

    • eräs henkilö

      Tiedoksi että tiedän kenestä puhutte mutta en ole variksenhenki. Olen perehtynyt setiläisyyteen mutta päätän olla liittymättä TOSiin.

      • Selityksen merkit

        Ha ha!

        "Päätän olla" :D - eli sinua ei ole päästetty sisään. Muuten et tulisi tänne tilittämään katkeruuttasi ja kuvitelmiasi "setiläisyyteen perehtyneisyydestä". Jos sinut olisi hyväksytty jäseneksi, et tietenkään tulisi kertomaan siitä TÄNNE, keskustelun kaatopaikalle. Mutta itke vain virtuaalisesti, dum ass.


      • ihmeen puolustuspuhe?

        Vaikuttaa kyllä siltä, että SINUA EI SINNE PÄÄSTETTY.

        Mitä järkeä olisi tulla TÄNNE tosiaan tekemään tiliä, jos jotenkin itse olisit tullut siihen tulokseen, ettet hae jäsenyyttä (jos sellaista olet harkinnut). EI SINNE KENENKÄÄN OLE PAKKO HAKEA, taneli! Ihan kuin puolustelisit jotain, mikä suurimman osan mielestä olisi jotenkin erikoista. Aika moni muukin täällä käynyt ei ole hakenut jäsenyyttä, mitkä sitten ovatkaan olleet itse kunkin syyt. Joillekin ToS on hyvä paikka, joillekin joku muu. Tuo sinun rutinasi on selvästi vain katkeruutta, kun et päässyt jäseneksi vaikka olisit halunnut.

        Kerroppa saman tien, miksi olet päättänyt olla hakematta jäsenyyttä O.T.O.:oon, Church of Sataniin, Teosofien riveihin, tai paikalliseen keilakerhoon?


    • Kyllä lähtee

      Siis tuota noin, mitä järkeä tässä sinun horinassa on:

      "TOS ei opasta itsearvostukseen vaan kumartamaan korkeammalla arvolla olevia IHMISIÄ, minä palvelen vain yhtä HERRAa. Hail SET!"

      Ahaa :D

      Siis se on mainiota itsearvostusta kun palvelet jotain "herraa" (ihan sama mikä sen nimi on)?

      Sulla on kuule pahasti pasmat sekaisin. Vaihda se herrasi nimi Jehovaan, niin jo alkaa sulle homma toimia. Saat ymmärrystä muilta ja pääset viimein Santtu jäseneksi samanhenkisten ryhmään ja sitä rataa.

      Helluntaikirkossa vois olla just sulle sopivaa menoa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      84
      6759
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      32
      3139
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      99
      1777
    4. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      27
      845
    5. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      45
      723
    6. Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa

      1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄
      Ikävä
      59
      689
    7. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      27
      647
    8. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      29
      646
    9. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      20
      635
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      25
      605
    Aihe