Kyttääjät

makke_123

Ehdotan että tähän viestiin listataan pahimmat kerrostalo -ja naapurustokyttääjät. Oppivatpahan sitten kyttäämään toisia kun itsellä ei ole elämää ollenkaan:

7

1280

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...tehkääpä niin

      Hyvä ehdotus. Kun teette sen listan, teette samalla listan Suomen pahimmista häiriköistä: itsestänne. Kaikista subbarinsoittajista, öisin mölyävistä juopoista jne. IP-osoitteet vaan talteen, niin oikeat ihmiset tietävät pysyä kaukana samasta talosta missä TE KAIKKI asutte.

    • varo vaan

      Mummo kyttää!
      Sil on pakkasmittari ikkunanpielessä ja katsoo lämpötilaa.
      Siis se kyttää sua.
      Se kattoo ikkunasta millainen on sää.
      Siis se kyttää sua.
      Se oottaa vieraita ja pälyilee ikkunasta joko ne tulis.
      Siis se kyttää sua.
      Minkä h......n takia ihmiset luulee olevansa niin tärkeitä, että he muka kiinnostaisivat muita!
      Mistä tietää että joku kattoo? No siitä kun itse kyttää sen ikkunaa...

      • Makke_123

        kyttääjillä myös valittajia jotka valittavat turhasta. kyttäävät ja huomauttelevat pienistäkin toisten tekemistä jutuista. he ovat itse mallitaloyhteisökansalaisia ja samalla taloyhtiöpoliiseja. joku mummo tuli esim kerran valittaan päiväsaikaan että teidän lapsi itkee. lapsi oli 3kk vanha eikä normaalia enempää oikeasti itkenyt. sanoin että sitä on olemassa sellaisia asumismuotoja olemassa joissa ei tarvi kuunnella normaalielämästä kantautuvia ääniä. saman voisi sanoa kaikille kyttääjille ja valittajille. kuten myös senkin että muuttakaa pois kaikki kyttääjät ja vieläpä samaan taloon että voitte kyttäillä, valittaa ja käräytellä toisianne kun siitä nautitte.


    • on vain

      yksi ongelma, kun ne kyttääjät ei varmaan kerkee näitä palstoja lueskelee, siltä naapureiden kyttäämiseltä...

      • kun vuokrakämpässä

        asuttiin. avasin oven ja olin menossa ulos mutta tulinkin takas.toistin tämän monta kertaa, joka kerta naapurin ovi aukes raolleen.


    • löytyy
      • makke_123

        sivusto on pelkkä vitsi. mutta saisi olla sellainen paikka olemassa mihin voisi oikeasti lähettää nimen kyttääjästä ja asuintalon jotka julkaistaisiin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      44
      3032
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      36
      2651
    3. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      53
      2604
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      105
      2304
    5. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      50
      2136
    6. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      342
      1903
    7. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      150
      1556
    8. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      73
      1418
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1248
    10. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      28
      1185
    Aihe