Kaikille niille kirjoittajille, jotka ovat kanssani täällä Suomi24:ssä vaihtaneet mielipiteitä. Nyt en tarkoita näitä sivujen pilaajia, jotka kaikki tietävät. Heidän takiaan vaihdankin paikkaa ja jatkan Jatkoajassa. "Tekniikan ihmelapsena"olin itse jotenkin saanut tunaroitua ja oletin väärin, ettei mua ollut hyväksytty sinne. Kyllä mulla oli oikeudet olleet koko ajan.
Pidetään edelleen Kärppälippua korkealla ja ollaan ylpeitä hienosta joukkueestamme!
Laura1 lähtee, feikit ehkä jää, mutta se olkoon toisten murhe, ei mun. Jatkoajassa ainakin hoidetaan asiattomuudet pois ja taso sen myötä säilyy. Sommoro!
Kiitos!
5
1033
Vastaukset
- ettet tule
takaisin, kun kirjoitusoikeutesi Jatkoajasta poistetaan?
Sinänsä hienoa, että älyät vaihtaa maisemaa (ja samalla nostat näidenkin sivujen tasoa huomattavasti)! - sä oot...
pelle!
Suuri ja mahtava (=lihava) Laura1 jättää tavalliset pulliaiset ja siirtyy kirjoittelemaan vain harvojen ja valittujen joukkoon Jatkoaikaan... vapiskaa köyhät ja tyhmät!
MINÄ sain oikeudet JATKOAIKAAN ja MINÄ en enää tälle rupusakille kirjoita yhtään mitään!
Miksi et vain poistunut vähin äänin häntä koipien välissä tältä(kin) palstalta?
Kuinka tyhmä sä oikein oot? ""Tekniikan ihmelapsena"olin itse jotenkin saanut tunaroitua ja oletin väärin, ettei mua ollut hyväksytty sinne. Kyllä mulla oli oikeudet olleet koko ajan."
Ps. Tuskinpa ne kauaa katselevat kirjoituksiasi siellä Jatkoajassa (sen verran kaukana ne ovat jääkiekosta)! - miks sä et
oo kirjottanu mitään sinne Jatkoaikaan???
- Noitarumpu laittoi
ensimmäisen viestinsä Jatkoaikaan!!! ;o)
- Anonyymi
Jääkiekon SM-liigassa käsittämättömän suuria palkkaeroja
https://tittelit.fi/jaakiekon-sm-liigassa-kasittamattoman-suuria-palkkaeroja/
Palkkaerojen vääryys: Johto elää yltäkylläisyydessä
https://tittelit.fi/palkkaerojen-vaaryys-johto-elaa-yltakyllaisyydessa/
Palkkaerot naisten jääkiekossa: Käsittämätön epätasa-arvo
https://tittelit.fi/palkkaerot-naisten-jaakiekossa-kasittamaton-epatasa-arvo/
Naisten jääkiekko SM-liigassa: Mahdollisuuksien puute ja syrjintä
https://tittelit.fi/naisten-jaakiekko-sm-liigassa-mahdollisuuksien-puute-ja-syrjinta/
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843372
- 771327
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1821319Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401040Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103981Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310942- 43859
- 95857
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78835Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835