BB-Extrassa Palomäki esiintyi talon asukkeja arvioiden. Onko kyseessä viime vuonna talossa ollut Marko?
Tero Palomäki = BB-Marko?
sama kaveri?
422173
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 42
Vanhimmat
Ei ole, vaikka onkin hyvin samannäköinen :)
kilot ja ähinä täsmää, samoin tukanväri
BB-Marko:
http://www.google.fi/imgres?imgurl=http://www.seiska.fi/c/87840/4458_BBMarko460.jpg&imgrefurl=http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a100959/bbmarko on talon kolmas homo vai neljas/&usg=__z83y5lsjn6-9dDjOAobEaaesDwY=&h=629&w=460&sz=129&hl=fi&start=11&zoom=1&itbs=1&tbnid=UtwpKVY8PnwStM:&tbnh=137&tbnw=100&prev=/images?q=bb-marko&hl=fi&sa=N&gbv=2&ndsp=18&tbs=isch:1
Tero Paloniemi:
http://kuvat2.iltasanomat.fi/iltasanomat/iDoc/1732270-400_marko.jpg
taasko se marko kummitteli terona,välillä sen on tero ja välillä marko..jännä juttu muuten.
Vaikuttaa samalta tyypiltä kyllä.
No vaikuttaahan se, kun tuossa on oikeasti kyseessä sama tyyppi eli se Marko.
Tero Paloniemi on tässä (On pulskempi kuin Marko. Ainakin nykyään, vaikkei tuosta kuvasta sitä näykkään)
http://static.iltalehti.fi/bigbrother/bbblogiJP_bl.gif
bb marko alias tero paloniemi vai miten päin se on?Talossa oli siis tero oikeesti markoksi naamioituneena,,ovela sälli..odotan jännityksellä seuraavaa esiintymistä,lyön vetoa että seuraavassa Talk Showssa istuu penkillä "Tero Paloniemi"..alias bb marko!
miks marko esittää tero paloniemeä,,ainakin hyvin onnistuu siinä kun uskotaaan kaikki
Sama tyyppi, kuin kaksi marjaa
Sama jäbä, meikki, pötsi, hinurikatse - kaikki täsmää
Siis mikä tää juttu on, että se Marko on välillä Tero tai toistepäin?
Ja miks toi aihe on niin tabu, ettei siitä uskalleta puhua? Jotain kummaa tässä kyllä on... Outoa...
Salaliitto
Pyörivät vuorotellen BB-talossa
nuo
?
Voi hyvinkin olla
Reppu ja ulosanti
päällänsä
sama kaveri.
sama plösö kyseessä.
Mie en oo varma.
KAKSI IHAN ERI IHMISTÄ!
ihan samalta näyttävät
samat tyypit
sama henkilö kyseessä
Samaa mieltä.
Kyllä. Kyseessä on yksi ja sama henkilö :-)
Tämä koko TeemuMarko-juttu on vain maikkarille ja subille niin arka paikka (kun kukaan ei ymmärrä sitä täysin, en minäkään??), että siitä on hienovaraisesti vaiettu. TeemuMarkon annetaan vuodesta toiseen pyöriä BB:ssä ja BB-extrassa, kun kukaan ei kehtaa nostaa tätä asiaa avoimeen käsittelyyn. TeemuMarko ottaa tilanteesta kaiken irti, pyörii julkisuudessa ja seiskan ristelyillä ja takoo niin kauan kuin rauta on kuumaa.
Ehkä tulevaisuuden sukupolvet pystyvät käsittelemään tämän vaikean ja aran asian ja salaisuus paljastuu, mutta me emme sitä koskaan tule tietämään, näin uskon.
Siis TeroMarko minun piti kirjoittaa eikä TeemuMarko. Anteeksi, ei ollut tarkoitus hämmentää tätä arkaa ja mystistä asiaa entisestään.
Kävivät tänäkin vuonna salaa piereskelemässä ja näyttämässä pötsejään talossa.
noinko kävi?
VITTU!!! AIVAN SAMA KUKA TUO VITUN HOMO ON!!!! EI VITTU KIINNOSTA PÄTKÄÄKÄÄN!!!! LOPETETAAN TÄMÄ KESKUSTELU NYT SIIS TÄHÄN!!!!!!!
Onhan tuo nyt palstan mielenkiintoisin avaus.
Mihnä se pullero on hävinnyt?
Pohojammaalle
noin?
noin on
Saletisti natsaa
http://kuvat2.iltasanomat.fi/iltasanomat/iDoc/1732270-400_marko.jpg
http://static.iltalehti.fi/bigbrother/bbblogiJP_bl.gif
http://static.iltalehti.fi/bigbrother/bbputosimarkoJI2510_503_bb.jpg
Totta tosiaan. Tämä on maailman 8. ihme. TeroMarkon identiteetti on saman tyyppinen mysteeri kuin esim. se, miksi Nikolai II:n miehet eivät millään saaneet munkki Rasputinia hengiltä yms yms.
TeroMarko.
En ymmärrä......?? En millään!! Nuppi ei kestä tätä....
Onko kyseessä jymäytys vai kaksoset?