Ei hyväenen aika...

sait tänään hetkeksi heräilemään; nyt pökkii...eipä tarvitse tulla näille sivuille taas hetkeen, öitäääääää...
5251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Viffu kun sä oot TYHMÄ.pilaatkin aina kaikki ilmestymällä.hei en mä jaksa enää ees nauraa näille.

Äänestä
  • Perkeleen ilonpilaaja oot.ja ilman.mutta sun ilos on pilalla lopullisesti.

    Äänestä

  • s.ö.s kirjoitti:

    Perkeleen ilonpilaaja oot.ja ilman.mutta sun ilos on pilalla lopullisesti.

    Terveisiä täältä sinne vaan koko gängille.

    Äänestä

  • s.ö.s kirjoitti:

    Terveisiä täältä sinne vaan koko gängille.

    S.Ö.S

    Äänestä

eipä, tarvi ei.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

sait tänään hetkeksi heräilemään; nyt pökkii...eipä tarvitse tulla näille sivuille taas hetkeen, öitäääääää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu