Hannua äänestäneet HUOMIO!

ettäpitikinsattua

Hannua häätöäänestyksessä äänestäneet katsojat voivat tehdä halutessaan reklamaation osoitteeseen [email protected].

8

403

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • söadlkföäaldf

      Takasin se Hannu sinne! ainoa järkevä. Ällöttää katsella sitä muiden örvellystä ja varsinkin Ninon alapää-juttuja. Nyt on luottamus mennyt BB:hen. Heti, kun tulee heteromeininkiä, niin ulos. Lesbojen sairasta lääppimistä joudutaan sitten katselemaan.

      Nyt loppuu bb-katselu!

      • Elisabet voittoon<3

        kohta loppuu katselu eihän tässä oo enään mitään järkeä!


    • tarkka846

      Tuo reklamointi siis tarkoittaa suomeksi, että Hannua äänestänyt voi vaatia rahojensa eli äänestyskulujensa palauttamista, ja MTV3:n on ne palautettava.

      • Elisabet voittoon<3

        tai jos palauttaa niin joskus ens vuonna enpä olis uskonut että joudun bb:n takia vielä hermoromahduksen partaalle :( olisin halunnut Hannu kolmen parhaan joukkoon muttei väkisin prkl.


    • ***************

      jos äänesti jotain toista asukasta Hannun vuoksi niin mitenkäs sitten, saako siinäkin tapauksessa rahat takaisin?
      Esim. joku on antanut plussia/miinuksia Petrille, Ksenialle, Marikalle ja Nikolle Hannun vuoksi koska Hannun oleminen äänestyksessä vaikutti jokatapauksessa äänestyskäyttäytymiseen.

      • Eurot pois

        Jokainen euro pois minkä saa, vääryyttä ei kannata pönkittää.


    • 18

      jos kaikki äänestäjät tekis reklamaation, ihan vaan vaikka piruuttaan.

      • Ei nimikerkkiä

        Reklamaatio kannattaa tehdä jokaisesta äänestyksestä tällä kaudella. Mukaanlukien ensimmäinen ehdokasäänestys ja äänestykset, joissa Hannu ei ole ollut mukana. Perusteena tälle Hannun sijoituksen tukeminen ohjelmassa ja hänen kilpailijoidensa eliminoiminen kisasta suunitellun taktiikan mukaisesti.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      221
      3212
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      336
      2863
    3. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      76
      1810
    4. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      60
      1738
    5. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      54
      1610
    6. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      122
      1396
    7. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      11
      1382
    8. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      17
      1300
    9. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      439
      1293
    10. Kadutko koskaan

      Sitä mun iskiyritystä?
      Ikävä
      106
      1276
    Aihe