En halua peppuseksiä, ikinä!

vajavainennainen

Olen parikymppinen nainen, enkä ole koskaan seurustellut vakavasti. Mielessäni kummittelee se, että pystynkö koskaan seurustelemaankaan, kelpaanko kenellekään kun en esimerkiksi halua kikkeliä perseeseen. Mua pelottaa tosi paljon ajatus siitä, koska välillä ulostaminenkin sattuu ihan törkeästi. olen kärsinyt koko elämäni enemmän tai vähemmän kovavatsaisuudesta, mikä on tuonut mukanaan erinäisiä ongelmia, Esim. tiedän että mulla on tälläkin hetkellä peräpukamia syvemmällä suolessa plus että peräaukossa on haavaumia. Tuntuu, että kaikki miehet haluaa myös b-rappua ja en sitä pysty antamaan. Ajatus ei kyllä ällötä tai mitään, ja tykkäisin ehkä juuri sormesta siellä, mutta en mistään isommasta.

Mites te muut? Kokemuksia?

9

4214

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 12 12

      "Tuntuu, että kaikki miehet haluaa myös b-rappua ja en sitä pysty antamaan. "

      Jos peppuseksi ei syystä tai toisesta ole sinun juttusi niin älä sitä harrasta. Sinun ei tietenkään tarvitse suostua sellaisiin seksuaalisiin tekoihin, jotka sinua eivät miellytä. Et ole kenellekään tilivelvollinen siitä, miksi et jotakin tiettyä asiaa halua tehdä. Jokainen päättää itse siitä, mitä tekee ja mitä ei.

      Jos kaikki seksikontaktisi ovat irtosuhteita tai ns. yhden yön juttuja niin olet saanut seksistä varsin vääristyneen kuvan. Pitkä suhde on varsin toisenlainen juttu.

    • oceansoul0

      Kaikki miehet eivät halua peppuseksiä, eikä kenenkään tarvitse suostua sellaiseen seksiin, jota ei halua. Eiköhän tulevat kumppanisi ymmärrä ongelmasi, vaikka heitä peppuseksi kiinnostaisikin.

    • peppuneitsyt

      peppuseksi ei innosta! Kerran yritin kokeilla mutta sattui liikaa. Olen seurustellut 2 vuotta eikä mieheni ole yrittänyt muuttaa mieltäni asian suhteen.

      • björjes

        oletko mies vai nainen


      • jape_35_
        björjes kirjoitti:

        oletko mies vai nainen

        Aloittajan nimimerkki on "vajavainennainen" ja koko kirjoitus alkaa; "Olen parikymppinen nainen..."


      • yutut
        jape_35_ kirjoitti:

        Aloittajan nimimerkki on "vajavainennainen" ja koko kirjoitus alkaa; "Olen parikymppinen nainen..."

        Björjeshän kysyikin peppuneitsyeltä, eikä aloittajalta...


    • ehjä

      ikinä en ole peppuseksiä kokeillut, koska koko ajatus tuntuu etovalta. Olen kyllä seurustellut, mutta jos mies on ikinä siitä puhunut, niin olen mielipiteeni sanonut. Ja miehet sitä mielipidettä myös kunnioittavat, elleivät ole kusipää narasisteja. Eli b-rapun antamattomuus ei ole ikinä ollut ongelma! jos parisuhde perustuu vain seksin ja toisen fantasian tyydyttämiseen, niin sellainen suhde ei ole rakkautta.
      Jotkut siitä kai jopa pitävät, mutta ole oma itsesi ja sano ei, mikäli kyseinen toiminto ei sinua sytytä.

    • JL

      Njoo, mulla on yks kaveri, joka haluaisi hirveästi kokeilla, mut kihlattunsa ei tähän suostu.
      Mitään ongelmia ei ole tuosta heidän välilleen syntynyt, kyllä jätkän pitää ymmärtää et ei se ole kaikkien juttu.

    • SEKSI=IHANAA

      Ääliöt. Kyllä pitää antaa ja ottaa. Nuolla nainen ja antaa naisen nuolla sinut. Ja opetella molempien rentoutumaan! Sitten ei satu. Pitää osata heittäytyä seksiin!

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?

      Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.
      Ikävä
      148
      6791
    2. Yritystuet pois ja työeläkevaroilla maksettava valtion velka pois

      Nyt on teille kerrottu keino kuinka Suomen velkaongelmasta päästää eroon kertalaakista. Älkää saatanat enää minulle tul
      Maailman menoa
      35
      3748
    3. Nyt Yle otti silmätikukseen sisäministeri Rantasen

      Aivan erinomaista työtä tehnyt sisäministeri Mari Rantanen on saanut paljon aikaiseksi. Maahanmuuttoon ja maahanmuuttaji
      Maailman menoa
      305
      3230
    4. Ylen juttu sisäministeristä oli selvän tarkoitushakuinen

      haluttiin vielä vuoden loppuun saada joku "kohu". (Olisiko Yle tehnyt jutun jos sisäministerinä olisi esim. RKP:n, jota
      Maailman menoa
      71
      2832
    5. Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota

      Muualla maailmassa yrittäjät elävät asiakkaiden rahoilla, Suomessa palkansaajien maksamilla veroilla. Palkansaajahan ma
      Maailman menoa
      5
      2292
    6. Milloin näit kaivattusi edellisen kerran?

      Olitteko juttusilla vai sivusta vain? Miten reagoit?
      Ikävä
      21
      1873
    7. Liikaa vauhtia

      Nuorukainen 17v. on ajanut 114 km/h 60 km:n alueella Nesteen kohdalla ja onneksi poliisi oli paikalla ja hurjastelu lopp
      Suomussalmi
      46
      1721
    8. 15
      1656
    9. Ulkoministeriön konsulipäällikkö arvostelee rajusti Haavistoa: "Täällä on pelon ilmapiiri"

      "– Täällä on ministerin toimien takia aivan selvästi pelon ilmapiiri. Jos sellaisen annetaan pesiytyä virkamieskulttuuri
      Maailman menoa
      5
      1624
    10. Kokoomuksen ja perussuomalaisten kannattaisi yhdistyä

      Näin saataisiin yksi yli 30 prosentin puolue, jolla olisi riittävästi voimaa jatkaa tarpeellisten rakennemuutosten läpi
      Maailman menoa
      8
      1388
    Aihe