Koittakaa nyt hyvät ihmiset sielä ylläpidossa ja lähinnä siellä teknisellä puolella kehitellä jotain parannusta viestien lukemiseen. Kuka perkele viitsii selailla keskusteluita joka on näin kömpelösti rakannettu kuin tämä nykyinen verattuna entiseen viestipuuhun. Myös välimainokset häiritsevät lukemista ja aina saa olla käyttämässä suodatinta.
Mikäli tekninen puoli on teillä osaamattomissa käsissä, kuten nyt vahvasti epäilen, niin ostakaa tuki ulkopuolisilta jotka laittavat suomen sivustot kuntoon ja toimintaan.
Chatin ja keskustelujen käyttäjämäärät on selvästi menneet alaspäin kuin sen kuuluisan lehmän hännän.
Ylläpidolle
emmit2
2
89
Vastaukset
- Perkelll..
Näitä saman sisältöisiä ehdotuksia on jo esitetty ylläpidolle laihoin tuloksin. Ylläpito ei viitsi edes vastata näihin kyselyihin ja tämä välinpitämättömyys käyttäjiä kohtaan osoittaa kuinka paljon meitä arvostetaan.
- ihmetys on suuri
Onko ylläpito koskaan vastannut yhteenkään käyttäjien vaatimukseen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann3192471Olen niin kesken
Omien asioiden suhteen etkä voi odottaa loputtomiin. Mun on muutenkin niin vaikea suhun luottaa vaikka joku ihme syvyys161870Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon
Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel701794- 1011454
Tietääkö joku ylläpidosta?
Miten näillä palstoilla tomii tuo ylläpito, onko sitä yli päätään olemassa vai ovatko huhut totta että on palstan kirjoi2231443Auttaja paikalla. Kerro huolesi. (Osa 2)
Voin auttaa sinua näkemään tilanteesi uudesta näkökulmasta. Voin antaa lohtua, toivoa ja rohkeutta. Olen elänyt maan pä1861190Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva1441063TTK:sta tippunut Sara Siipola rehellisenä Jurza-open kanssa: "Että jaa, siinäkö..."
Tippuiko oikea TTK-pari ensimmäisenä? Joka tapauksessa iso kiitos tansseistanne Sara ja Jurza Tanssii Tähtien Kanssa -p201020Kaninkolojen vaikutus?
Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak1741014Nainen olet ensimmäinen tarpeeksi vahva
joka kestää tämän kokonaisuuden, minut. Persoonani, tunteeni, kipuni, pelkoni. Olen aina pidätellyt itseäni ja antanut v601013