On kyse semmosesta asiasta mm. kuin unet, joiden vuoksi tarvitsen tietoa.
En voi kertoa asiasta tänne tarkemmin.
Kysykää yksityisviestillä, jos on asiaa.
Minulle ei ole näytetty paljoa, se tässä ongelma onkin ja se mahdollisesti liittyy yhteen juttuun mitä pohdin.
- En tiedä kovin paljoa asiasta, mutta on pääosin eristysselissä.
- On hullu (Nauraa paljon.)
- On tumma hiuksinen'
Kiitooos!
USA 30&60-luvu syntyneet sarjamurhaajat, jotka ovat vielä elossa
3
301
Vastaukset
Sarjamurhaajat ovat yleensä terveitä, mutta psykopaatteja.
Osa ihmisistä kuuluu luonnetyyppiin, joka pystyy tekemään muille mitä vain. Ainoastaan kiinnijäämisen pelko himmaa heitä. (En kuulu itse kyseiseen kastiin).
Yleensä sarjamurhapaikoista saadaan dna:ta, jonka tähden on epätodennäköistä että sellissä olisi kiinnijäämätön murhaaja. En tiedä muistaako kukaan nimeltä amerikkalaisia sarjamurhaajia. Minä muistan vain hymynaamatappajan, joka on sellissä ikuisesti (parantumaton). On varmasti syyllinen eli jos syyllisyys on epäselvää hän ei ole kyseessä.- Butt fuck
Sinua ei siis pelota kiinnijääminen?
En kuulu kyseiseen luonnetyyppiin. Kuulun luonnetyyppiin joka välittää ihmisistä. Punaisen luonteen ihmiset taas voivat tehdä toiselle ihmiselle ihan mitä tahansa. Ainoa mikä himmaa ko. luonnetyyppiin kuuluvia on kiinnijäämisen pelko, mutta empatiaa he eivät tunne.
Toki jos tekisin jotain pahaa pelkäisin jääväni kiinni. Sorry, mutta valitettavasti en ole tehnyt mitään sellaista, josta voisi olla oikeaa ja puolueetonta näyttöä.
Jos teksit hämäävät niin galleriasivulla lukee etteivät ne ole aina 100% totta.
En siis ole koskaan tehnyt murhaa, sarjamurhasta puhumattakaan, jos sitä toivoit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh821995Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1211715- 1801306
- 229720
- 59698
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6676- 57614
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako204575- 46508
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337482