0.facebook

Fjrs

Onko ilmaisuus loppunu? Puhelin vaan sellasta ilmottaa kun koittaa mennä? Eipä missään Saunalahden sivulla ainakaan ole asiasta mainittu?

4

298

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eki888

      Samaa myös ihmettelen? Saunalahti ei ole ainakaan julkisesti antanut mitään tiedotetta tuosta. Paska juttu.

    • LL3

      Jep, samaa tässä googlailin et mitä hittoa?! Keskellä kuukautta, keskellä viikkoa vielä... ja en tosiaan myös löytänyt Saunalahden sivuilta mitään infoa. Voihan venäjä!

    • kohta ent. asiakas

      Näin fastattiin saunalahden asiakaspalvelusta:

      Pitää paikkansa että Facebook Zero palvelu on päättynyt 30.6.2011. Palvelu on ollut toistaiseksi voimassa oleva, eikä se ole sisältänyt ilmoitusvelvoitetta lopetuksesta etukäteen.

      Asiakas kuitenkin huomaa palvelun päättyneen, koska 0.facebook.com -osoite ohjaa nyt ilmoitussivulle, jossa kerrotaan palvelun päättyneen. Kyseisellä ilmoitussivulla on myös linkki m.facebook.com -osoitteeseen ja samassa yhteydessä kerrotaan että kyseisellä sivulla pätevät normaalit datasiirtoveloitukset.

      Mikäli palvelua haluaa edelleen aktiivisesti käyttää, niin suosittelen kuukausimaksullisen mobiililaajakaista lisäpalvelun ottamista, jolla käytön määrä on rajaton.

    • Noh. Kohta tulee Naamakirjan tappaja nimittäin Google ......

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra leikkasi alimmalta tulodesiililtä 15 %

      Muistaako kukaan Riikka Purran kovaäänisen vaalilupauksen ennen eduskuntavaaleja? https://yle.fi/a/74-20221152 "THL o
      Maailman menoa
      365
      6610
    2. Muistele nainen niitä meidän yhteisiä hetkiä

      Miltä ne tuntui? Enkö aina huokunut välittämistä, kiintymystä. Eikö sinulla aina ollut hyvä olo kanssani? Minulla ainaki
      Ikävä
      48
      3886
    3. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      26
      1448
    4. Riikan vappumiljardin maksavat sairaat, vanhukset ja kuolleiden omaiset

      Vappumiljardi, eli Riikan päätös laskea yhteisöveroa kaksi prosenttiyksikköä 18 prosenttiin, vie verotuloja noin miljard
      Maailman menoa
      28
      1214
    5. Olisitko tältä

      seisomalta valmis seksuaaliseen kanssakäymiseen hänen kanssaan?
      Ikävä
      98
      1081
    6. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      190
      1037
    7. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      18
      936
    8. Yllätä mut ja laita viestiä

      Whatsapissa. Uskallatko vielä?
      Ikävä
      52
      930
    9. Huomasin kyllä

      Mitä tästä pitäisi ajatella?
      Ikävä
      56
      886
    10. Tämä kikka tekee lihapullista entistä maukkaampia - Tämä "ihmeaine" löytyy keittiön kaapista

      Lihapullat ja ruskea kastike on arkiruokien kunkku! Paistatko itse lihapullat pannulla vai uunissa? Näin saat ruoasta v
      Ruoanlaitto
      9
      857
    Aihe