hormoneilla

mikkomikkomikko

Kaverini kokeili 5 viikon kuurin metandienonia. aloitti yhdellä ja viimeisellä viikolla 5 per päivä napit 10mg. Kaverilla tuli penkkiin lisää 20kg (140-160kg). Nyt kuurin loppumisesta aikaa jo 5 kk. Voimat kaverilla säilyneet. Eikä mitään vaikeuksia oman testosteronituotannon kanssa. Miksi yleensä käy juuri toiste. Eli tulokset romahtavat kuurin jälkeen. Onko se jotenkin yksilöllistä. Yleensä oma tuotantokin pysähtyy kuin seinään, muttei kuitenkaan kaikilla. Kaveri polki paikallaan 4 vuotta ennen kuin päätti kokeilla metandienonia.

13

1800

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kaksi salituutuani kutistuivat ennalleen lopetettuaan käytön.

      Kolmannelta pamahti akillesjänne 250kg:n syväkyykyssä.

      Neljäs odottaa pääsyään toiseen selkäleikkaukseen.
      Tällä kertaa on kaksi välilevyä tursunut olos hermoa painamaan. 8:n viikon sairasloma tiedossa.

      Viides, kehonrakennuksen SM:n voittanut, kehui tulosta tulevan puolta vähemmällä treenillä kuin natuna.
      Nyt, useampi vuosi tittelin voittamisen jälkeen alkaa rollaattori kutsumaan kulkuvälineenä.

      Eihän näitä voi yleistää mutta oman osaamisensa tuo kemia-avusteisuuskin näyttää vaativan.

      Vaikutuksesta sisäkaluihin en tiedä mitään.

      • raw

        En ole vielä tavannut sellasta kaveria joka ois keinotekoisesti nostanut hormooni tuotantoa ja kuurin jälkeen pysynyt tuloksissaan... AINA ne on kadonneeet parissa kuukaudessa, ellei alota uutta kuuria. Lisäksi on noi sisäelin ongelmat, oma hormooni toiminta, kova masennus (mahdollinen itsari), nivel rikot, hiusten lähtöä, aknea ja yms.


      • mikkomikkomikko
        raw kirjoitti:

        En ole vielä tavannut sellasta kaveria joka ois keinotekoisesti nostanut hormooni tuotantoa ja kuurin jälkeen pysynyt tuloksissaan... AINA ne on kadonneeet parissa kuukaudessa, ellei alota uutta kuuria. Lisäksi on noi sisäelin ongelmat, oma hormooni toiminta, kova masennus (mahdollinen itsari), nivel rikot, hiusten lähtöä, aknea ja yms.

        Kaikki on yksilöllistä. Kaverillani omapainokin tippunut vain 4kg ja tulokset pysyneet. En itsekään tiedä ketään muuta, mutta hyvä tälle sällille. Ei mitään aknea tai muitakaan sivuvaikutuksia. Niitähän yleensä esiintyy kaikilla.


      • raw
        mikkomikkomikko kirjoitti:

        Kaikki on yksilöllistä. Kaverillani omapainokin tippunut vain 4kg ja tulokset pysyneet. En itsekään tiedä ketään muuta, mutta hyvä tälle sällille. Ei mitään aknea tai muitakaan sivuvaikutuksia. Niitähän yleensä esiintyy kaikilla.

        Kaikki on yksilöitä. 160kg penkki ei sinänsä vielä ole kova tulos, varsinkin roinaamalla. Ja oliko Tää kaveris Eka kuuri?? Nyt Se on siis junnannu 5kk samoissa tuloksissa, yleensä Tossa ajassa Pitäs kehittyä lisää... Tosta Se kierre lähtee, tulokset ei nouse ku kuurittelemalla.


      • mikkomikkomikko
        raw kirjoitti:

        Kaikki on yksilöitä. 160kg penkki ei sinänsä vielä ole kova tulos, varsinkin roinaamalla. Ja oliko Tää kaveris Eka kuuri?? Nyt Se on siis junnannu 5kk samoissa tuloksissa, yleensä Tossa ajassa Pitäs kehittyä lisää... Tosta Se kierre lähtee, tulokset ei nouse ku kuurittelemalla.

        Eka joo mut kaveri polki paikallaan 4 vuotta ennen ku kokeili. Ei sil metal mitää ihmeitä aikaan saa. Toki tulosta tulee paljon lisää, jos käyttää vaik 3kk putkeen mut se ei o kovin järkevää.

        Sit o asiat erikseen, jos vedetään siihen päälle vielä testoa kasvuhormonia ja muita aineita. Ei siinä ole kuitenkaan järkeä, terveys menee ennen pitkään.


    • Sssamiiiii

      Homma skulaa ku pohjalla on tarkkis, apukoulua, lukihäiriö ja hyvä menestys koulukiusaajana sekä kännitappelut viikonloppuisin.

      Mutsin luona pitää tietty budjaa vielä 3-kymppisenä jotta fyrkat riittää prodee ja roinaa, hyvä lisä ku mutsi pyykkää ja luuttuaa.

      Lisäx on hyvä jos mutsilla on luottotiedot kunnossa, tarviihan mies nimittäin kännykkäliittymän, kännykän ja taulu-tv:n.

      Kuurittelujen ohessa on hyvä vetää bissee ja kukkaa sekä mäkkärisafkaa, tulee ponteva six-päkki.

      Vielä ku käy eläkeläisten salilla ni pääsee loistaa tuloksilla, kurko on aina kurko vaikka peruskoulu jäi kesken :D

    • hinaajaksi muuttui

      Kuurin jälkeen kaverisi kiinnostui samasta sukupuolesta aivan kuten kaikki kuurittelijat kiinostuvat.

    • Torhamns

      Onko jollain jääny kuuri päälle.kannattaako edes kokeilla pistää.yleensä ne painajaiset alkaa ekoista apumyrkyistä.

    • pysyviä vaurioita

      Olihan Euroopan kuuluisin kuurittelija, A.Breivik hyvä esimerkki kuinka hormonit päähän saattavat vaikuttaa...

    • hormonien syytä!!

      Ja pelkästään hormoneistahan käyttäytyminen johtui eikö vaan????? Päässä ja ajatuksissa ei varmaan ollut mitään vika muuten? Eihän?

    • aivokemiaa

      Hormonit olivat yksi iso osatekijä.

      • TODISTEET PUUTTUU!

        Ja paskat!! Millähän perusteilla?? Ainoastaan kuurittelun lopettaminen, kuin seinään saisi aikaan masennuksen... Mutta silloinkin tod.näköisesti olisi vain tappanut itsensä. Kyllä ne ongelmat on olleet siellä korvien välissä jo ennen kuurittelua...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas

      Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei
      Tv-sarjat
      9
      1044
    2. Mies joka on oikeasti kiinnostunut

      Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää
      Ikävä
      125
      976
    3. Onko nyt kaikki asiat käyty läpi?

      Mun mielestä on👍
      Ikävä
      109
      949
    4. 56
      945
    5. Rauha, sopiiko

      Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.
      Ikävä
      85
      822
    6. Kunnanhallitus

      Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.
      Puolanka
      47
      802
    7. Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys

      Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev
      Sinkut
      162
      743
    8. Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!

      Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle
      Ikävä
      66
      721
    9. Minkä kappaleen

      haluaisit soivan, kun astellaan alttarille?
      Ikävä
      66
      697
    10. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      56
      644
    11. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      70
      596
    12. Teini kuolema

      Jatketaan uudestaan kun poistettu eka aloitus.
      Kajaani
      22
      566
    13. Olit hyödytön.

      Mulle hyödytön..
      Ikävä
      95
      561
    14. Tykkäätkö minusta

      Mies vai et? -nainen
      Ikävä
      52
      531
    15. Kumpi tästä nyt

      Teki niin vaikeaa?
      Ikävä
      60
      524
    16. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      26
      500
    17. Vieläkö tykkäät

      Minusta niin paljon että olisit valmis?
      Ikävä
      35
      497
    18. Humppila korvasi johtajia tekoälyllä

      https://yle.fi/a/74-20215155 Humppilassa on lakkautettu teknisen ja hallintojohtajan virat. Säästöä tuli hetkessä 150
      Maailman menoa
      57
      469
    19. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      31
      453
    20. Mnot, miksi sinulle on tärkeää solvata uskovia?

      Onko sinulla joku katkeruus tai peräti viha heitä kohtaan? Kirjoituksesi nimittäin tihkuvat katkeruutta ja vihaa uskovi
      Luterilaisuus
      246
      418
    Aihe