Lämmintä on ruoka hyvää viiden tähden hotelissa viiden tähden palvelut. Ei mitään moitittavaa. Veilä 12 päivää tätä lämpöä ja hyvää ruokaa. Koh lanta rauhallinen paikka lapseton hotelli niin ei kuulu lasten huutoa.
Vastaukset 7
6.3 olis tarkoitus tulla ko. hotlaan, luin jostain et hotellilta saa kajakin ja pyöriä lainata. Pitääkö paikkansa.Itellä paljon vaikutti tuoikäraja hotellin valintaan.Onko hotelissa mitään retkiä tarjolla? Hyvää reissun jatkoa!
- mummo515
Pyöriä varmaan saa kun näkyy turistit hotellialueella ajavan kajakeista en tiedä. Retkiä on tarjolla ja kylästä saa myös retkiä, tarjoavat esim. ravintoloissa. Tosi rauhallinen hotelli ei kuulu lasten ääniä kuin naapurin hotellin alueelta se ei häiritse. Rannalla kun olet hotellialueen lähellä ja altaalla tarjotaan hedelmätikkuja.
- marraskuussa
Onko siellä muuta tekemistä kuin ottaa aurinkoa, uida ja nauttia elämästä?
- Lantafani
Harkittiin twin lotusta , mutta olimme kuitenkin toisessa ihanassa hotellissa. Käytiin kuitenkin ajelemassa ympäri saarta ja törmäsimme sattumalta tähän twin lotusiin reissuillamme. Hotellihan on ihanan rannan tuntumassa , mutta mielestäni muuten aika syrjässä ravintoloista eikä pientä kauppaakaan näkynyt maillahalmeilla. Onko tosiaan niin, että lähistöllä on vain se yksi ravintola minkä terassin vieressä lehmät laidunsivat ja muut lähiravintolat ovat Saladanin keskustassa? Kyllähän kulkupelejä Lantalla riittää, mutta olisihan se ihan mukava joskus vain kävellen lähteä liikenteeseen. Onko hotelli tosiaan niin syrjässä minkä kuvan skootteriajeluni lomassa sain vai voisiko tämä olla sittenkin ihan varteenotettava vaihtoehto lomailuun?
- mummo515
Ei toki ole syrjässä. Kun kävelet rannalla niin ranta täynnä ravintoloita ja muutama mini market myös. Eikä Saladamiin ole kuin 1.5 km tietä pitkin, rantaa pitkin lyhempi, lyhin matka rannalta ennen apteekia menee tie kylälle. Paikallinen kauppa on kun kävelet portista vasemalle ja sitten suoraan n. 300m.
- RitAnneli
Moikka. Varattiin 2016 helmikuulle matka Twin lotukseen, hyvä kuulla että ei ole moitittavaa. Ollaan joskus aikaisemmin käyty samassa paikassa mutta oli eri hotelli. Nyt haluttiin aikuisten hotelliin.
- mummo515
Oikea valinta ei kuulu lasten ääniä, rauhallinen hotelli, siisti, hyvä aamupala, ranta lähellä eikä rannalla lapsia kun olet siinä hotellin rannalla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1721869Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1541340Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset221985- 71897
- 56820
- 46765
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63757- 90737
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt200677Martinan alamäki jatkuu
Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”151636