Penikseni erektiossa vain 10cm

Epätoivoinen99

Uskaltaako naisia edes lähestyä tuollaisella hukka pätkällä? Olen nuori vasta 18v. Onko tosiaan niin, että on aivan turha lähteä naisia narraamaan tämän takia? Naisilla on niin paljon helpompia nämä asiat kuin meillä miehillä. Luulen kyllä, että en saa tyydytettyä ketään naista ainakaan penikselläni :(.

5

220

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Seksuaaliterapeutti

      Kyllä kannattaa olla vähintään 30cm ennen kuin voi sekaantua suomalaiseen puhkinussittuun neekerinpatja-ämmään.

    • Kylmät_kädet

      Sinullahan on oikein kunnon kanki.
      Itsellä on myös erektiossa 10 cm, mutta sisäänpäin.

    • ex-tissu5.0

      Meikäläisen penis on erektiossa sellaiset 3,5cm että oo tyytyväinen dude!

    • tissu_on_homo

      Voitko tissu lopettaa jo tuon valehtelun. Oot oikeesti parhaat päiväs nähny raukka paska homo löylykauha perceesssä botoksia naamaan ruutava mies huoran ottolapsi jolla ei edes oo munaa kuin suussa siellä vantaalla ruotsin kielisten hinuri poikien alueella!

    • Liköörineito41

      Peeniksen koolla ei ole merkitystä, kunhan se on tihiässä persiissä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      167
      3447
    2. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      15
      2096
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      223
      1490
    4. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      70
      1241
    5. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      44
      1211
    6. 37
      1121
    7. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      1063
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      136
      1031
    9. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      994
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      39
      974
    Aihe