Nakkilassa on avattu ihan uusi katkaisu-asema vanhoille akoille ja sekakäyttäjille ,jonna Maarit on päässyt sisälle ,mutta parin päivän jälkeen se kauppaa taas tavaraansa viinaa vastaan Nakkilan Alkon nurkilla ???
Juoppo-Maarit lähtee katkaisuhoitoon Nakkilaan
12
61
Vastaukset
- HeikkiTässäHei
Mä kävin nusasemassa juoppo-Maarittia Nakkilan ainoan pubin miestenvessassa ja sain siltä tuopin hinnalla ,ei paha vaikka vähän on jo löystynyt tavara silläkin ????
- LihaapiiloonNakkilassa
Kaikki puutteessa olevat, menkää Nakkilaan, jos vanha ja löystynyt tavara kelpaa.
- DensaHarri
Käyty on ja ilmaiseksi sain juoppo-Maaritilta ,kun muistelimme Myllypurossa ryypätessä vietettyjä aikoja kaiholla aktin jälkeen tyhjässä roskiksessa !
- SnaguBelle
Joo sain ilmaiseksi kamaa Maaritilta ja sitten vedettiin snagut ränniin
- höpsistäpyh
Nakkilan Alko lopettaa asiakkaiden puutteen takia.
- Sisiskumis
Mitä ! Onko sisäkumipää-Seppo siirtynyt Tampereelta Nakkilaan keittämään ja myymään pontikkaa ????????????
- viinatrokariSepi
Sepi on tulossa sarjaan takaisin ,kun siltä loppui hommat huoltoaseman kassana Tampereella?Sen uusi rooli on kuulemma viinatrokari ja transvestiitti ,Ismo kuulemma jättää sössöttäjä-Krisun Sepon takia ???
- kevä
Mä tuikkasin sitä kuivalla kakkoseen.. Hinta oli röökin jämä. Nuoli vielä paikatkin puhtaaksi...
- JuoppoSika33
Se on muuten Nakki-pubissa tällä hetkellä ,meinaan juoppo-Maarit siis ?
- Arjalainenhetero
Me haettiin se pois poliisien kanssa tänne katkolle.Se pyysi ,että mä veisin sille sen jättiryhmyrin ,että se pääsee vetelemään sillä itselleen oekut ,ja sen kyllä kuulee koko katkon
- VilleHaapsalo
Maarit karkasi katkolta viime yönä ja vei mun kiljupöntön sängyn alta ,perhanan juoppo kun mä saan sen käsiini ,niin kyllä syöttelen hampaatonta vähän aikaa !
- LurppaTulee
Me juodaan juuri nyt sun kiljuja juoppo-Maaritin kanssa täällä Nakkilan yleisessä saunassa ,oho Maarit pyllistää juuri mulle ,eikun patukkaa taas sisään ja lurpsun lurpsun , NÄHDÄÄN ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 11510253
- 525020
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html422191Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1052048- 261904
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131591Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,411392Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v31981Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta24973Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk54967