Onko se tämä se keuruun pimeä taksi?
Ja kuski näyttää Leskisen Juicelta?
Keuruun pimeä taksi?
11
2398
Vastaukset
- mersunisti
mulk..........
- Juankosken
Juice Keuruulla ku joku kehas että olis kuollu sairauteen ja viimonen lepopaikka kalevan kangas.Vai onko Glooni jäänne.
- samaa mieltä
mitä haittaa,kiva ku kotiin pääsee tai muualle.kiva että on vaihtoehtoja
- tolppa-apina
sepä se. Juice se ottaa matkasta kaks kymppiä kun oikea taksi vie saman matkan kympillä. Ja Juice unohtaa antaa rahasta takaisin, eikä koskaan se vie velaksi.
- pimeellä
jos jälkikäteen ottaa päähän,tilaa taxi niin ei tarvitse katua tai päivitellä eikä kadehtia...
- ILE
antakaa juicen ajaa.
- Henkilöllä on??laatuauto
Perseen alla eikä oo kiesi vanha.ku ei oo hirviän paljon verokiran kaa rehtiä työtä tehny?? lottovoitto tai sit reittä pitkin?????kovasti se bunkkerin tolpalla päivystää.
- ile
Henkilöllä on??laatuauto kirjoitti:
Perseen alla eikä oo kiesi vanha.ku ei oo hirviän paljon verokiran kaa rehtiä työtä tehny?? lottovoitto tai sit reittä pitkin?????kovasti se bunkkerin tolpalla päivystää.
kyllä tekee töitä.on ammattimies.
- ala = = =
ile kirjoitti:
kyllä tekee töitä.on ammattimies.
katupartioinit vai??
- pistää valot päälle
niin se ei ole enää pimeä taksi!
Vai mitä tarkoitit? - paljon matkustanut
ei se se ole edes ole wolsvagen golf vaan poolo mutta kaikissa muissa autoissa on ollut hyvät kyydit juice ei anna rahsta takasin sen takia kun koska multa se ei ole ikinä rahaa pyytäny haistakaa kateeliset paska t:jokeri
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
voitaisiinko unohtaa se sotku?
Olisiko mahdollista aloittaa puhtaalta pöydältä vielä? Ikävä sua ****524312- 852872
- 892151
Milloin nainen saan sinut?
Kanssani eroottisiin hetkiin? Tiedät ja tunnet kovan haluni, hellyyden myös. Onko vastauksesi edelleen, että en tiedä, e111472Ovatko persut tehneet jo päätöksen ulkopolitiikastaan?
Persujen olisi hallituspuolueena syytä tehdä jo päätöksiä siitä, aikovatko he olla pro-Ukraina vai pro-Trump eli pro-Put1781344Jee! Palsta toimii jälleen!
Viestiarkisto näkyy ja kaikki pelittää. Tätä on odotettu, vaikka ei tässä mitään odotettavaa ole ollut.231276Haluan että tiedät tämän
Jos luet täällä. En ole sinulle vihainen, vaikka asiat menivät niinkuin menivät. Ajattelin, että et tykkää minusta, jonk841224- 261109
A, teksteistäni löydät itsesi
jos luet tarkkaan. Vain epäsuorasti voin tunteeni myöntää, en halua minkään rikki menevän. Kaipaan sinua ja odotan näkem171099- 121099