Onko ylivieskassa edullisia/laadukkaita autokorjaamoja, missä ei rosvota asiakasta valohoidolla ja turhilla töillä. löytyykös sellasia, joissa hyvä palvelu ja asiakas otetaan huomioon sekä reilupeli. (monesti syrjäiset pikkukorjaamot osaa antaa palvelua asiakkaalle.)
Ylivieskan autokorjaamot
20
7218
Vastaukset
- nyrkkipaja
On ja löytyy.
- 32
ei tohisanoa,kun ovat pimeitäkorjaamoja
- reilupeli_
Kyllä löytyy. Autokorjaamo M. Kujala Raudaskylällä.
- Ronix
Lintonen, H erkkilä, ja varmasti muitakin . kärkkäinen ei hyvä!
- Kokemusta on
Autosähkössä saatiin auto kuntoon jota lintonen ei osanna korjata.
- parasta A ryhmää
Parkkila.
- ...
H Autohuolto hyvä hyvää palvelua
- Hyväää
Joo, löytyy Kujalan lisäksi Arto Kovalainen, keskustan tuntumassa. Vieressä kirpparit "Wanhan tavaratalo" ja "Paratiisi".
- 29
jos ei onnistu voi viedä hajottamolle,
- raudaskylänautokorja
raudaskylää suosittelen. tuli itselle tutuksi ex.miehen suosittelemana ja samoin pari miespuolista kaveria ja yksi naispuolinen kaveri käyvät siellä aina. Muutenki positiivista kuullut!
- Kokemusta on
Antti-Roiko hyvä
- kapteeniiiiiiiiiiiii
Entäs tuo vuorelan autokorjaamo.
- 34
entäs nuo pimeät korjaamot
- OKuuppa
Nyt ei ehi, on täyttä. Viekää Vianorille.
- Tosiaankin...Vianor
Viekää autonne Vianorille. Siellä saa autonne Pätevää valohoitoa. Heiltä puuttuu osaavat korjaajat tyystin. Rahastuksesta kyllä huolehtivat.
- rw4etyguhj
Pimeissä korjaamoissa ei ainakaan anneta valohoitoa!
- vianori
rw4etyguhj kirjoitti:
Pimeissä korjaamoissa ei ainakaan anneta valohoitoa!
Se on totta. mutta vianorilla ei saada autoa kuntoon. Vika vaan suurenee. Ja ooh sitä onnenhetkeä. kun pääsevät rahastamaan.
Savarin vianor on syvälyä syvältä suolen sopukoista.
- 15
löytykö edullista korjaamoa
- Lyytimummo
Miksi vtussa pitäisi korjaamon olla edullinen. Eihän se korjaaminen ole mitään sosiaalityötä! Pitäisikö korjaajan lahjoittaa sinulle rahaa?
- orvel
Ex viescarilla.Fordilla taso laskenut.joutuu viemään Ouluun suomemautohuollolle perusjutuissa.siellä huippu porukka..taso syntyy asentajien kokemuksesta..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan firma haastettiin käräjille
Seiska: Martinan firma haastettiin käräjille, taustalla outo rahasotku.3242538Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken
ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi2712310Veriteko Kajaanissa.
Nuorta naista epäillään puukotuksesta. Väkivaltaisuus lisääntyy, eihän ole kauan kun kyse oli samanlaisesta teosta.241721Miksi haluat satuttaa
Sillä tiedolla ettet välittäisi minusta vaikka se ei ole totta. Silti tiedän että rakastat minua edelleen. Niinkuin sano511397Anna vihje jonka vain te tiedätte
Tällä näkyy olevan monia etsijöitä ja kaipaajia. Otetaan ketju jossa voi antaa vihjeen. Kirjoittakaa jotain mitä muut e1081385- 871311
Millainen ihminen linda brandt-ahde on
Hän on nyt julkisuudessa varsin eriskummallisen asian tiimoilta461307Martina makkarankuori päällä
Voi hyvää päivää minkä asun oli valinnut Emma gaalaan, ei jäänyt kenellekään epäselväksi, minkälaiset rinnat on naikkose1651264- 1021256
- 831246