deligthmielihyva
Tosimies vailla vertaa! *Menisin sivariin vaikka kestäisi 5 vuotta*
THE MAN OF THE JARNO JAPI JARSPIS !MAISTERI! JAAJO!!!!
Tässä seuraavassa puheessa kerron faktoja.. ja siitä miten mies olen ja siitä miten mieheneä ollaan. Itserakkaus on ihanaa. joka ilta katson peiliin ja nään miehen kovan itsetunnon ja valtavan tahdon saavuuttaa elämässä paljon asijoita. Suhtaudun elämään tosimiehen otteilla koska se on miehekästä.. ja todella kaunista on somaa katsella mailmaa ja sitä mitä tapahtuu ympärillä ja laittaa illalla se pää siihen tyynyyn ja voii olla ylpeä itsestään taas yksi päivä ja maisteri jarno sä teit sen taas olit mies! On ihana olla laiska ja joskus ehkä jopa hidas.. miksi menisin ajoissa jos voin tulla vähän myöhässä.. miksi olla poju kun voin olla mies miksi katsoisin muiden perään kun voin katsoa itseni perään. joten ottakaapa rauhassa. Kaikki menee ihanasti kun on tosimies!
Kotimaa: ---
Koulutus: ---
Ammatti: Muu
Siviilisääty: ---
Lapset: ---
- Sara onnittelen sinua hienosti kirjotetusta viestistä ja siitä miten olet edistynyt seksuaallisuudessasi mutta vielä toivoisin pientä ymmärrystä siihen ihmisen ns heterouteen joka on kuitenkin se mistä ihmiskunta sai alkunsa ja siitä mistä ihmiskunta sai lapsensa kiitoksia... terveisin
halataan kun tavaan LOL :D :D nojoo voin kuvitella miten vihasia kirjotuksia tulee.. - Ai ei anaali seksia yhdistetä homoseksuaaleihin missä vitun yössä tää kaveri elää. Oot just tollanen perus 1 vuoden amista käyny jolla ei oo mistään mitään tietoo. Sit tuut leikkii tänne jotain professoria ja on enemmän kun normaalia että vanhemmat kasvattaa lapsistaa heteroita eikä siinä todellakaan pitäs olla mitään epäilystä sullakaan. Se on ihmisen omaa kieroutuneisuutta jos kasvaa sitten mitä kasvaa mutta tuo tekstisi osotti miten lapsi olet asian suhteen kun et tiedä mistään mitn .. niin älä myöskään kommentoi.Suurin osa homoista saa vaipat. Joten elä sinä vaan siinä omassa todellisuudessasi ... Kiitos
- Kai kerrot tuleville mies kumppaneillesi että 10 kanssa oot harrastellut seksiä epäilen että sun kiihottavuus loppuuu siihen. Onhan toi todella likasta jos ei saa kun baarista haettuja humalaisia miehiä. ja noin monen kanssa vielä. No eipähän miehesi ainakaan koskaan voi sanoa että olisit hänen kanssaan ainoastaaan.... säälittävää mutta sitähän tämä nyky päivä on missä on uskollisus missä on se rakkaus onko enään vaan seksi. No sitähän ne kaikki tuntuu hakevan ei rakkaudella väliä kuhan seksataan NOLOA !!!!!
- Olihan toi aika söpösti sanottu ja enhän mä voi tähän nyt mitään rumaa kirjottaa.Mutta eikös homous ollut laissa kiellettyäkin aikasemmin suomessa.Ja eikai sitä peräaukkoa ole muuhun tarkotettu kun ulostamiseen. Ja se on vanhempien tehtävä opettaa lapselle noi asiat että mies on naisen kumppani ja toisin päin. Ja jos tuo ns homous tai miksi sitä nyt pitäs kutsua olisi ihan normaalia niin miksi sitä piilotellaan niin hirveesti. Moni on koko elämänsä kaapissa.. jote kyllä teillä aika vaikeeta on ja niillä jotka siellä pienen päänsä sisällä pyörittelee omaa seksuaallisuuttaan .. eikö heterous tule jo ihan sydämmestään ja automaattisesti ..
- Oi toki niin enhän minä tiedä asijoista mitään. Tai niin te ainakin väitätte mutta kyllähän koirakin luunsa perään haukkuu ja hevonen potkii rakkaudesta... mutta kyllä se vaan niin on että heterous on tervettä.Lapsi tarvii isän ja äidin .. ei isää ja isää tai äitiä ja äitiä.. tuo kannattaa teidänkin muistaa !
- Kannattaa muistaa että yleensä ei kiusata jos ei ole jotain vikaa kiusattavassakin ...jos olisitte kun ihmiset niin eikai teitä kiusattas.. mutta jos olet hevari ja änkytät niin kyllähän siinä vähän tulee mieli.. sanoa jotain... mutta joo kiitos anteeksi ja näkemiii .. pidä ittes miehenä..
- Kyllähän tossa pientä ad hd tä vois olla. Jos on noin ns yli häiriintynyt suomessahan ad hd hen on lääkettäkin joten lääkäriin kannattaisi siskosi hakeutua.
- Oliko toi vihjaus siitä että et koskaan ole saanut seuraa? turhan ylimielistä puuhaa heräisit todellisuuteen
- Olen realisti ... olen totaalikieltäytyjä katson tätä mailmaa ilman mitään laseja. Kyllähän kiusaaminen saa nykyään kulissit väkisinkin varsinkin kouluissa. Sehän on ihan arkipäivää nykyään. ei siinä pitäisi mitään ihmeellistä olla. Sinulle tämä viesti taisi olla vähän liikaa. Tai sitten olet yksi näistä sankareista jota on kiusattu jo pidempään ja yrität purkaa pahaa oloasi tänne. Muttta eikös tämä ole vähän väärä paikka tälläseen. Koska tämä on keskustelu palsta. Mutta pyydän anteeksi. Koska olen herrasmies joka sanoo nopeasti kiitos näkemiin ..
- heh hyvä että netissä on apua tarjolla heh heh aika vitsi tämä ilmotus kyllä. itse en ottaisi mitään yhteyttä netin kautta ilmottaneisiin tukiryhmiin koska luotettavuus on aika heikko.