lueskeleva
Olen 58v. Naisia, ystäviä etsin, olisi mahtavaa retkeillä, pelata, käydä baarissa, kirppareilla, kävelyllä tai mitä vain molempia miellyttävää keksittäisiin. Keskustelu on myös kivaa.
Varsinkin tuohon pelaamiseen kaipaan kavereita. Jos sinun pelejäsi ovat ristiseiska, casino, shanghai, baccammon, canasta, tai/ja afrikan tähti ja jazz, ehkä myös Korona, ota yhteyttä niin pelataan!
Liittynyt sitten
Muokkaa profiilia0 aloitusta · 111 kommenttia
- 58 loppuvuonna vuosi lisää
- Ja miksi? Vahvat värit miellyttää. sinistä itselläni inhoan.
- Kiitos. Vihreä, violetti, punainen, oranssi ja musta.
- Olen perustanut Pelinaiset: pelataan korttia ja lautapelejä lesbisessä seurassa. Myös Mummolaakson kävelijät löytyy facesta. Helsingin Bottalla on mummolaakson tanssit 6.11.
- minä myös.
- Entä canasta, shanghai?
- Entä jos ihastunut alkaa kosketella.
- Kävin pari päivää sitten jalkahoidossa. Hoitaja venäjältä tullut nainen. Hurjan intensiivisiä katseita ja naurua. Hinnan hän laittoi edullisemmaksi kuin käytettyyn aikaan nähden olisi ollut. Lesbo?
- Minun ystäväni ovat kaikki lesboja.
- Hei!
- Androgyyni
- Gaybaarit, hyvällä tuurilla. Mummolaakson kävelijät löytyy facesta, käydään tsuppailemassa siellä ja täällä. Pelinaiset löytyy myös facesta, pelataan korttia ja joskus lautapelejä yms. Näissä siis toivotunikäistä naista.
- liittyykö kypsyys ikään?
- Löytyy tämän sivun alhaalta: Palvelut....Treffit
- Merkitystä on paljon myös sillä, onko joku sinusta puoleensavetävä.
- tai sitten mesellä, jos oot facessa? Kävitkö treffiosastolla?
- Oletko facessa? Siellä sateekaari- ja seuranhakuryhmissä on ilmoituksia eri whatsup-ryhmistä. Voisi löytyä sulle sopiva.
- laitatko mulle viestin treffipuolella, niin voisi onnistua
- On myös whats up -ryhmä sateenkaarinaiset 50 . Kiinnostaako?
- Itse suosin suoraa puhetta: oot kiinnostava/näytät hyvältä/ tuutko meidän pöytään/tupakalle? jne