Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

hjk-bangor tulosvetokerroin ???????????

miten 10-0 kerroin voi olla sama kuin 8-0 kerroin EPÄILYTTÄÄ
5129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei voi olla sopupeli, kun Rops ei ollut kentällä, joten pistäppä poika suus kiinni ja tyydy tappioosi!

Äänestä
  • en pelannut vanha vuohi

    Äänestä

Rehellinen pelihän se nyt vaan oli.
HJK vaan on niin paljon parempi ja taidokkaampi joukkue, jota suuri maalimäärä
vaan todistaa.

Äänestä

No 10-0 tulosta oli pelattu saman verran kuin 8-0 tulosta. Tulosvedossa kertoimet menee sen mukaan miten ihmiset pelaa niitä, vaikka 10-0 onkin epätodenäköisempi kuin 8-0

Äänestä
  • vitun urpo.fudikses voi veikkauksen kautta vetää vaan 8 asti.eli esim.8,9,10,11-0 kaikki ois antanu saman kertoimen.vittu mitä pelureita

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


björje kirjoitti:

miten 10-0 kerroin voi olla sama kuin 8-0 kerroin EPÄILYTTÄÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu