En olisi äänestänyt koko Ahtia jos olisin tiennyt ettei pysty kuin jankuttamaan loukkauksia. Ei pystynyt vastaamaan yhteenkään naisen kysymykseen yhtään mitään. Samalla paljastui, että on ollut Riikan höynättävänä. Hyvä, että näytetään tunteita ei sillä.
Ahti hävisi reilusti
Sirkku
4372
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ahdin ei tarvinnut vastata koska hän haastoi Heinin vastaamaan kysymykseen. Heini alkoi jankuttaa kysymystä Ahdille siitä keneen ruorilaiseeen Jouni muka oli ollut yhteydessä, muttei ollut haastanut Ahtia oten Ahdin ei tarvinnut vastata.
tosin Heini voitti siinä että harva katsojakaan tajusi mikä on pelin henki joten Heini sai Ahdin näyttämään siltä kuin tämä olisi välttänyt kysymystä, vaikkei Ahdilla ollut mitään velvoitetta kommentoida.
Hänhän sanoi syyt ja jatkoi väittelyä vastakysymyksellä!Hienosti klaarasi tyttö homman kotiin=)))Ahti oli ihan atraimessa ja Riikka pelkkä "itku-iikka"=))
Riikka ei itkennyt koko väittelyn aikana. sen sijaan Heini rupes pillittää väittelyn jälkeen.
Lisäksi sanoisin, että itku-iikka ei aina pillitä ääneen vaan ruikuttaa samaa asiaa koko ajan, niinkuin Riikka jankatessaan Ruorin kiinnostusta Ankkuria kohtaan, minkä pitäisi olla ihan luonnollistakin:)Heini on herkkä tunteiltaan eikä riivinrauta ja toivottavasti elämä ei ikinä paadutakaan häntä niin pahasti:)